FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: hiob
10-04-15, 11:31
Zlot HIOBOMANIA Czerwiec 2015 (już nie na torze) w Kielcach
Autor Wiadomość
bartek92 

Wysłany: 31-03-15, 21:15   

Też chętnie przyjadę jak się wyrobie z sianokosami

elektryczna 

Wysłany: 01-04-15, 18:26   

ja bym na moto może przyjechała, tylko że ja w czerwcu mam sesje i może potrwać do 20 czerwca, mam nadzieję, że nie dłużej
Ostatnio zmieniony przez elektryczna 01-04-15, 18:27, w całości zmieniany 2 razy  

hiob 
Administrator

Wysłany: 10-04-15, 12:12   

Tymczasowe plany dla Kielc: Termin 24 czerwca, środa. Możliwość skorzystania ze szkoły jazdy we własnym aucie i z przejażdżki jakimś Ferrari, czy Lamborghini po torze. Pierwsza część atrakcji to jakieś 500 złotych, przy założeniu, że znajdzie się 15 chętnych. Druga część to kolejne 500 złotych, znosu jeśli będą chętni. Oczywiście jeśli ktoś będzie chciał tylko przyjechać na spotkanie i nie będzie chciał korzystać z tych atrakcji, to też będzie mile widzianym gościem.

Potrzebuję jednak by się chętni zobowiązali i napisali, czy są zainteresowani.

PiterSV 

Wysłany: 10-04-15, 14:40   

Ja wpadam z bratem :) Hiobie a czy będzie możliwa jazda własnym autem po pętli kartingowej?

hiob 
Administrator

Wysłany: 10-04-15, 17:08   

Wszystkiego się dowiem jak się okaże, że jest z 15 chętnych i bogatych. Mnie by najbardziej pasowała nauka dryftowania, choć to będzie trudne jeśli się zjawię Fiatem Seicento szwagra. :D Trzeba by "napaść" Aniołka z jej BMW ;-)

Nagrałem film na ten temat, wysyłam go teraz na YT, będzie dostępny za godzinkę, czy dwie pod tym adresem: http://youtu.be/aZbfjGgafwA

Angel 
Przyjaciel forum

Wysłany: 10-04-15, 17:31   

No tak, wszystko pięknie ładnie, ale ale... Jeśli od maja zacznę pracę, to raczej w czerwcu nie zjawię się na tym spotkaniu w Kielcach w środku tygodnia, bo to środa wypada. No chyba, że pracodawca nie zadzwoni, pracy nie będzie to oczywiste jest, że wpadnę tam jako pierwsza w mojej małej czarnej :D :D :D

Także moja obecność na torze stoi pod znakiem zapytania przez najbliższy miesiąc. Będę informować co i jak pod koniec kwietnia :-)
:angel:

Bogumił 

Wysłany: 10-04-15, 19:41   

Z moją sprawą byłoby tak że chciałbym przyjechać na spotkanie, ale nie wiem czy mi się uda bo szkoła i najprawdopodobniej będę miał egzamin zawodowy. Co do nauki jazdy na torze to niestety mnie nie jest na to stać czy swoim(oczywiście jak go będę już miał) czy ich autem. Także i mnie wszystko stoi pod znakiem zapytania.

Batavus 

Wysłany: 10-04-15, 21:17   Nie będę w Kielcach... Pozdrawiam.

Nie będę w Kielcach... Pozdrawiam.

lucky 

Wysłany: 10-04-15, 22:06   

Na spotkanie z Hiobem do Kielc przyjadę co do szaleństw na torze to niestety muszę zrezygnować .Pozdrawiam Jarosław

JJacek 
Administrator

Wysłany: 12-04-15, 06:36   Alternatywa dla toru Kielce

Tor Jastrząb - Przysuski
Tor wyścigowy w Radomiu - Kartodrom Radom
Ostatnio zmieniony przez JJacek 12-04-15, 06:36, w całości zmieniany 1 raz  

McQueen16 

Wysłany: 12-04-15, 11:24   

Jak już mówiłem przyjadę ale tylko na spotkanie :)

WebTom 

Wysłany: 12-04-15, 18:39   

Także chętnie bym przyjechał, ale raczej na samo spotkanie, bo 1000 zł za taką zabawę to zdecydowanie za dużo.
Ostatnio zmieniony przez WebTom 12-04-15, 18:39, w całości zmieniany 1 raz  

BigUs 

Wysłany: 12-04-15, 22:31   

Ja się zjawię na samo spotkanie z przyjacielem ;-)

hiob 
Administrator

Wysłany: 13-04-15, 14:44   

Zatem - oficjalnie - odwołujemy spotkanie na torze. Ale skoro obiecałem przyjazd do Kielc, to dotrzymam, proszę tylko o jakieś pomysły. Jakaś spokojna i niedroga knajpka w mieście, może jakieś spotkanie parafialne. Sami wymyślcie.

Natomiast wracając do szaleństw na torze, to mój plan jest taki. Jadę gdzieś do szkoły driftingu, z własnym szwagrem. Będzie to super zabawne, jak dwa siwe dziadki będą pokazywały młokosom jak się lata bokiem. :mrgreen: Oczywiście pod warunkiem, że się totalnie nie skompromitujemy. :lol: Nie wiem jednak jeszcze gdzie i kiedy to będzie, więc jestem otwarty na jakieś informacje/sugestie na temat takich szkół. Nie muszą to być Kielce, ani żadna konkretna lokalizacja. Jak ktoś znajdzie dobrą szkołę driftingu w Mońkach, pojadę do Moniek. :-P

McQueen16 

Wysłany: 13-04-15, 19:58   

hiob, a ile taka szkoła drfitu kosztuje ?? i trzeba mieć 18 lat ??

Odpowiedz do tematu