FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Hiob w Krakowie 13 czerwca 2015
Autor Wiadomość
Twin 
Administrator

Wysłany: 08-06-15, 07:56   Hiob w Krakowie 13 czerwca 2015

W nawiązaniu do wczorajszej rozmowy z Hiobem i ustaleń na SB podaję do wiadomości, że planujemy spotkanie w Krakowie w dniu 13 czerwca (sobota) o godzinie 17:00. Miejsce spotkania Nowa Huta - Aleja Róż tuż przy Placu Centralnym. Kiedy konkretnie zobaczę gdzie można by tam usiąść podam do wiadomości nazwę albo adres miejsca (mile widziane sugestie od tzw. tubylców :-) ). Na chwilę obecną wiemy tyle ile podałem :-) . Mielibyśmy czas od 17:00 do ok. 20:30 kiedy to rozpocznie się koncert A. Sikorowskiego przy MCK-u , który też na pewno warto usłyszeć :-) .
Ostatnio zmieniony przez skrzydlaty 10-06-15, 08:11, w całości zmieniany 2 razy  

Arturo 
Moderator

Wysłany: 08-06-15, 16:58   Re: Hiob w Krakowie 2015

Twin napisał/a:
W nawiązaniu do wczorajszej rozmowy z Hiobem i ustaleń na SB podaję do wiadomości, że planujemy spotkanie w Krakowie w dniu 13 czerwca (sobota) o godzinie 17:00. Miejsce spotkania Nowa Huta - Aleja Róż tuż przy Placu Centralnym.

Ja jestem chętny. No bo jak to by było, żeby z Hiobem się nie spotkać?
A gdzie to też nie wiem. Znalazłem wyszukiwarkę:

https://www.zomato.com/pl...uta-restauracje

Jednak w żadnym z tych miejsc nie byłem i nie mam pojęcia jak tam jest. Może ktoś inny doradzi.
A może pójdziemy zwiedzać klasztor w Mogile i drewniany kościółek naprzeciw? Dzień długi, widno będzie.

Artur
Ostatnio zmieniony przez Arturo 08-06-15, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  

skrzydlaty 
Administrator

Wysłany: 08-06-15, 19:41   

Będę :!: :-)
Ostatnio zmieniony przez skrzydlaty 08-06-15, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  

mario22kr 

Wysłany: 08-06-15, 20:43   

Ja też sie pisze na to spotkanie.

Twin 
Administrator

Wysłany: 08-06-15, 21:13   

Tak się składa, że akurat w sobotę 13-go są "Dni Nowej Huty" i z tej właśnie okazji będzie występ A. Sikorowskiego. Myślałem o spotkaniu w restauracji Stylowa https://goo.gl/maps/qY1U4 (bez rezerwacji) przy Alei Róż, ale skoro są Dni Nowej Huty to podejrzewam, że będzie więcej miejsc do spokojnego klapnięcia sobie nad czymś do jedzenia czy picia. Impreza odbywa się w plenerze przy NCK-u http://www.nck.krakow.pl/...article?id=1130
Ostatnio zmieniony przez Twin 08-06-15, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  

bonaldo 
Administrator

Wysłany: 08-06-15, 21:26   

Na spotkanie też się piszę :-) ale jako podkrakowski tubylec nie mam pojęcia gdzie w Nowej Hucie można posiedzieć :-) Jedyne miejsce jakie kiedyś odwiedziłem był MAX GRILL na parkingu przy NCK ale nawet nie wiem czy dalej funkcjonuje.

Selgrado 
Przyjaciel forum

Wysłany: 09-06-15, 15:53   

:-> Dopisuję się do listy ołówkiem.

piotr78 
Administrator

Wysłany: 10-06-15, 14:49   

Dopisuję się do listy jestem z Krakowa będę na 100 procent piotr78

tomcad 

Wysłany: 10-06-15, 17:43   

Niestety w ten weekend nie będzie mnie w Krakowie, ale mam nadzieję będzie jeszcze jakiś inny termin spotkania w Krakowie?

norbert.J 

Wysłany: 10-06-15, 22:07   

Witam wszystkich mam w planach wyjazd w sobotę na spotkanie z Hiobem ja ze swojej strony mogę zabrać kogoś z Jaworzna lub okolic?

wojtekNH 

Wysłany: 11-06-15, 12:47   

Kłaniam się nisko.
Ja jestem tubylec - rodowity Nowo-Hutas i jest tak: (z doświadczeń zeszło- i prazeszłorocznych)
W tym dniu będą tłumy na Placu Centralnym, nad zalewem i pod NCK. Zawsze są, więc i w sobotę nie będzie wyjątku. O Stylowej zapomnijmy bo tam po południu zawsze jest komplet, bez względu na święto. Grill bar pod NCK będzie "dobity" tego dnia.
Na samej Alei Róż (pod Leninem) jest kilkanaście ławek i można je złożyć, o ile będą dostępne. Tzn. nie będzie sceny na Placu Centralnym, nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. W każdym razie tam by się można spotkać i potem gdzieś przejść. To obok Stylowej.
Niestety, jeśli chodzi o takie miejscówki w Starej Nowej Hucie to jest kiepsko. Ludzie umawiają się też w centrum placu ( w środku ronda ). Jest jeszcze miejscówka w dawnym kinie Świt - kawiarnia filmowa to 500 m od Placu Centralnego to w miarę cywilizowane miejsce. Nie mniej jednak Plac po Leninie albo środek ronda jest chyba najlepszy na punkt zborny.
Spacer do Mogiły to fajny pomysł i można go zrealizować idąc fajną, widokowa ścieżką wzdłuż Skarpy. Zaczyna się za sceną przy NCK i dalej w lewo; albo z placu Centralnego Al Jana Pawła II na fzhót (Sandomierz). Obok Byłego kina Światowid jakiś kilometr, ale trzeba się spodziewać ślubów bo to popularne świątynie.
Przypuszczam też, że w ramach samej imprezy będzie sporo grilków i ławek ze stolikami, albo po prostu zielonego leżącego.

Jeśli mi się uda, to zajrzę na moment się przywitać.
Pozdrawiam.

hiob 
Administrator

Wysłany: 11-06-15, 13:09   

wojtekNH napisał/a:

Jeśli mi się uda, to zajrzę na moment się przywitać.
Pozdrawiam.

W takim razie spotkamy się o 17 pod Leninem, czy też cieniem po nim, czyli przy Alei Róż - Placu Centralnym, ale Ty nam jesteś potrzebny za przewodnika!

bonaldo 
Administrator

Wysłany: 11-06-15, 14:07   

Cytat:
W tym dniu będą tłumy na Placu Centralnym, nad zalewem i pod NCK.

Zawsze można opanować jakiś klimatyzowany wagon w tramwaju i odwiedzić drugą stronę Krakowa :-)

Arturo 
Moderator

Wysłany: 11-06-15, 18:16   

hiob napisał/a:

W takim razie spotkamy się o 17 pod Leninem, czy też cieniem po nim, czyli przy Alei Róż - Placu Centralnym

Da miłośników nawigacji, wklejam koordynaty:
50.074110, 20.037982

Ja przyjdę. Jakbym nie mógł, to do Twina zadzwonię żeby powiadomić. Ale na 99% będę. Coś tam na szybko wymyślimy gdzie pójść.

Pozdrawiam
Arturo
Ostatnio zmieniony przez Arturo 11-06-15, 18:17, w całości zmieniany 1 raz  

hiob 
Administrator

Wysłany: 12-06-15, 23:55   

Mam już samochód do dyspozycji, więc przyjadę autem. Nie wiem gdzie tam można zaparkować? W południe odwiedzę rodzinkę pod Krakowem, w Owczarach i stamtąd pojedziemy z Grażynką do Nowej Huty.

Odpowiedz do tematu