FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska 2015. Dolny Śląsk
Autor Wiadomość
koni2305 

Wysłany: 05-07-15, 11:10   

hiob napisał/a:
Łaziliśmy po Rynku we Wrocławiu do 16:30.

Dobre!!! Raczej przeszliśmy tylko kawałek i usiedliśmy ze zmęczenia tak bym to widział.

BigUs 

Wysłany: 05-07-15, 11:40   

Pomimo, że byłem tylko chwilę to było bardzo miło i cieszę się, że w końcu na żywo się zobaczyłem z Tobą Hiobie no i z forumowiczami :) DZIĘKUJĘ ! :hiob:
Ostatnio zmieniony przez BigUs 05-07-15, 11:43, w całości zmieniany 1 raz  

Andrew 

Wysłany: 05-07-15, 18:26   

hiob napisał/a:
Andrew, a telefon Ci wysiadł? Podawałem numer mojej komórki wielokrotnie, po to, byście mogli do mnie zadzwonić. Łaziliśmy po Rynku we Wrocławiu do 16:30.

A pomyslalem ,ze jak bedziecie na Rynku to Was znajde . A tu sie pomylilem. Wchodzac do domu żonie mojej powiedzialem, ze tylko nie bylem przy kamieniczkach Jasia i Małgosi. Otwieram forum i prosze. Szkoda bardzo szkoda . A jak się Panu Wrocław podobał :-)

hiob 
Administrator

Wysłany: 06-07-15, 08:42   

Wrocław bardzo mi się podobał, poza tym obrzydliwym budynkiem banku w samym Rynku. Powinni to zburzyć, albo przynajmniej zrobić mu jakąś zabytkowo wyglądającą elewację.

( źródło )

Andrew 

Wysłany: 06-07-15, 12:55   

Jego powstanie związane jest z radcą budowlanym Wrocławia w tamtym okresie Maxem Bergiem, twórcą Hali Ludowej. Berg zafascynowany wieżowcami budowanymi w Stanach Zjednoczonych przewidywał, że i we Wrocławiu przyjdzie czas na budowę takich obiektów. Choć sam nie zaprojektował żadnego wieżowca, wskazał w mieście miejsca na ich budowę. Przewodniczył w 1929 r. komisji konkursowej mającej wyłonić projekt siedziby Miejskiej Kasy Oszczędności (Städtische Sparkasse) miasta Wrocławia. Konkurs wygrał architekt Heinrich Rump, a jego projekt zrealizowany został w latach 1930-1931.

http://blogiceo.nq.pl/wro...nricha-rumpa-2/

Odpowiedz do tematu