Trwa aktualizacja forum. Pisać już można, skorzystajcie z opcji przypomnij hasło, gdyż hasła przepadły. Nowe hasło dostaniecie mailem, na email podany podczas rejestracji.

Fort Napoleon Oostende

Pielgrzymka do Ziemi Świętej 2009. Scott and Kimberly Hahn, Steve Ray, Mike Aquilina. Inne ciekawe wyjazdy i pielgrzymki, moje i wszystkich gości tego forum.
MRC
Przyjaciel forum

Fort Napoleon Oostende

Post autor: MRC » 27-08-16, 20:35

Dziś pora na kolejną "atrakcję" znajdującą się w belgijskim, nadmorskim mieście Ostenda.
W mojej ocenie jest to miejsce dla specyficznej grupy odbiorców. Z walorów historycznych za wyjątkiem murów i fotografii rozmieszczonych wewnątrz pomieszczeń nic tam wartościowego nie znajdziemy. Mury w większości noszą ślady po graffiti nawet takim mocno kontrowersyjnym jak np. swastyki a do tego wszystko śmierdzi jak w toalecie publicznej (zwiedzałem obiekt przy 36 stopniach C, aż nie chce mi się myśleć co tam może unosić się w powietrzu po opadach deszczu). Zanim jednak dojdziemy do "zapachowych" murów to przechodzimy przez część "artystyczną" tzw. performery czy jak tam taki taki kiczowaty kierunek się zwie, który obrazuje np. ukrzyżowane 3 ptaki (wklejenia fotografii ukazujących kawkę czy wronę na krzyżu Wam zaoszczędzę)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Podsumowując - jeśli nie uda się Wam wpaść do tego obiektu w czasie Nocturne lub innego wydarzenia podczas którego drzwi wyznaczonych obiektów stoją otworem za free to możecie wejść do środka i zobaczyć co nieco z tarasu restauracji znajdującej się w tym obiekcie. Generalnie jak dla mnie szkoda czasu i środków finansowych na "podziwianie" tego zabytku.
Obrazek

ODPOWIEDZ