FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Wizyta w Polsce - maj 2017
Autor Wiadomość
hiob 

Wysłany: 03-03-17, 19:07   Wizyta w Polsce - maj 2017

Czas na ponowne odwiedziny Ojczyzny. Tym razem powinienem być w Polsce od 4 do 23 maja. Jak na razie plany są następujące: Pierwszy weekend w Krakowie, w sobotę rodzinne uroczystości, pierwsza komunia. Drugi weekend, 12-15 maja, będę w Fatimie na setną rocznicę pierwszego objawienia Maryi. Ostatni weekend - w piątek podobno mam zawitać w okolice Krynicy i potem powrót do Krakowa.

Jakie inne plany? Prawdopodobnie będzie Wrocław, Poznań, jakieś OKOlice Zielonej Góry, a może raczej :oko: lice? Chciałbym się też spotkać z Mikołajem Kapustą, a on to chyba mieszka gdzieś na Kaszubach. To na razie tyle informacji, jak będę znał jakieś szczegóły, będę Was informował na bieżąco.

edit:

4 V Przylot do Polski. - emergency wizyta u dentysty :-/
5 V
6, 7 V Czas dla rodziny, Pierwsza Komunia Święta. Wieczorem było spotkanie pod Wawelem, przy golonce.
8 V Wyjazd do Wrocławia, spotkanie w muzeum samochodowym http://muzeum.topacz.pl/ - Ślęza
9, 10 V Z Bobem w Pyrlandii i nie tylko - wyjazd do Poznania i gdzie mnie tylko poznańskie ejbery zaciągną. Także wizyta w Domu Pod Dobrym Aniołem, na zaproszenie Adama_R
11 V Kraków - dentysta, brr i koncert siostrzeńca, ul. Szewska 12, 21:00, ma swój zespół, "More Than Four" http://piecart.pl/koncerty i w nocy Radiostrada
12 - 15 V - Fatima
16 V MRC etc w Krakowie, więc i ja tam muszę być. Wyjazd z Bestią56, MRC i innymi przyjaciółmi do Kalwarii Zebrzydowskiej.
17 V - wyjazd do Warszawy, spotkanie z przyjaciółmi z forum i youtube, szczegóły są poniżej.
18 V Wyjazd do miejscowości Borowie i Sobienie - Jeziory.
19 V - 14:00 - 16:00 Radiostrada z Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, http://www.mim.krakow.pl/ Potem wyjazd do Złockiego, koło Muszyny. Na noc prawdopodobnie pojadę do Gorlic, albo powrót do Krakowa.
20, 21 V - Kraków, Moto Show, możliwość spotkania.
22 V - Częstochowa - o ile nie wyskoczy dentysta. /edit/ Dentysta wyskoczył, z Częstochowy nici.
23 V alternatywny termin dla dentysty
24 V Powrót do Stanów.
Ostatnio zmieniony przez hiob 13-05-17, 19:46, w całości zmieniany 10 razy  

Marek MRB 

Wysłany: 03-03-17, 21:34   

Jak z Mikołajem, to też i ze mną (Gdynia). ;-)
Szkoda że nie we wrześniu, bo bym CIę zaprosił na sesję apologetyczną...

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

hiob 

Wysłany: 04-03-17, 07:09   

Marek MRB, może razem odwiedzimy Mikołaja i sami sobie zrobimy sesję apologetyczną? :D

Marek MRB 

Wysłany: 04-03-17, 10:13   

To jest pewien pomysł.

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

Czernin 

Wysłany: 04-03-17, 14:11   

Mikołaj na pewno się ucieszy i będzie miał o czym rozmawiać z Tobą Hiob. :-)

Hiobie, raz do roku jesteś Polsce?

planar 

Wysłany: 04-03-17, 20:31   

W związku z planowaną wizytą Hioba poszukuję aktywnych i chętnych forumowiczów z Wrocławia i okolic. Czekam na kontakt na PW.

hiob 

Wysłany: 05-03-17, 06:41   

Czernin napisał/a:

Hiobie, raz do roku jesteś Polsce?

Średnio wychodzi mniej-więcej raz na dwa lata. W ubiegłym roku wakacje były w USA i za rok też planujemy spędzić urlop tutaj, tzn. w Stanach.

ejber

Wysłany: 23-04-17, 14:13   

Witam,
Hiobie podczas jednej z Twoich ostatnich transmisji na Youtube, pojawił się wśród zadajacych pytania głos kogoś piszącego z tego kanału:
https://m.youtube.com/watch?v=c229ZPuMqvs
Ci panowie są z okolic Wrocławia, może byłaby okazja do ciekawego spotkania, jeśli udałoby się wcześniej nawiązać z nimi kontakt przez fb lub Youtube. Wspólnych tematów nie powinno zabraknąć jak sądzę.

planar 

Wysłany: 27-04-17, 10:44   

Uwaga, Koleżanki i Koledzy z Wrocławia i okolic. Będziemy gościć Hioba 8 maja. Około 10:00 - 12:00 Będzie spotkanie dla uczniów szkoły mojego syna. Potem mamy czas na spotkanie z Hiobem do momentu jego odjazdu tego samego dnia do Poznania. Proponuję zebrać się gdzieś w mieście i potem pojechać do muzeum motoryzacji obok zamku Topacz w miejscowości Ślęza. muzeum.topacz.pl

MRC 

Wysłany: 01-05-17, 12:00   

22 maja 2017 Hiob będzie w Częstochowie.

leon121 

Wysłany: 04-05-17, 20:25   

Hiobie na targach Moto Show będziesz jakoś bardziej zorganizowany czy "prywatnie" jak można się z tobą zobaczyć na miejscu?

ejber

Wysłany: 04-05-17, 21:13   

784 695 805 to numer tel. Hioba w Polsce, jakby ktoś jeszcze nie wiedział.
Preferowany kontakt SMSowy.
Ostatnio zmieniony przez ejber 05-05-17, 05:40, w całości zmieniany 2 razy  

hiob 

Wysłany: 05-05-17, 01:00   

Na razie nie ma żadnych konkretów jeśli chodzi o spotkanie w Krakowie. Jakoś się zdzwonimy.
Jak już podał ejber, moja komórka to 784 695 805.
Rozmawiałem z Zacharem, jest teraz w Austrii, ale może jakieś spotkanie się uda zrobić.
W piątek o 14 Radio Kraków.

prawnik 

Wysłany: 05-05-17, 14:02   

Oglądałem Radiostradę. Super wyszło. Mógłbyś cały dzień tam opowiadać. :)

Mleko 

Wysłany: 05-05-17, 18:19   

Hiobie na targach Moto Show będę od samego początku w sobotę tj. 20 maja. Mam nadzieję, że uda się nam spotkać :) Z jednej strony jadę żeby pooglądać samochody, nakręcić coś na YouTube ponieważ rozpoczynam prowadzić kanał vlogowy a jednym z celów mojego przyjazdu jest właśnie spotkanie się z Tobą :-) Także do zobaczenia :-)

Odpowiedz do tematu