FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: hiob
10-04-15, 11:31
2015 - Hiob w Polsce - Śląsk
Autor Wiadomość
TheGear 

Wysłany: 15-03-15, 01:20   2015 - Hiob w Polsce - Śląsk

Hiobie, proponuję wizytę na Śląsku a konkretnie w Zabrzu bo mamy tutaj dosyć ciekawy obiekt, a konkretniej - najdłuższy i największy otwarty tor kartingowy w Polsce. Myślałem, że można by było zarezerwować taki tor, zebrać parę osób i wspólnie pojeździć po takim torze jeżeli Hiobowi taka forma rozrywki pasuję :D . Jest to dobra alternatywa dla tych, którzy jeszcze nie mają prawa jazdy a chcą pojeździć, polecam ten tor, znam właściciela, pracowników, wszyscy w porządku, nie robią problemów z rezerwacji. Załączam link do strony www:

http://tor24.pl/home
Ostatnio zmieniony przez skrzydlaty 15-03-15, 08:05, w całości zmieniany 1 raz  

hiob 

Wysłany: 10-04-15, 11:23   

Jasne, na Śląsk na pewno się wybiorę, bo to rzut beretem z Krakowa. Wymyśl tylko jakiś termin - i do zobaczenia. ;-)

TheGear 

Wysłany: 13-04-15, 12:24   

Porozmawiam z nimi jak, co, za ile i kiedy dokładnie mają jakieś odpowiednie terminy, też bym musiał wiedzieć już mniej więcej, w który dzień będziesz konkretnie w Zabrzu, no i zebrać parę pewnych osób, które na pewno się tam zjawią. Napiszę jak się od nich dowiem dokładniej co i jak.

hiob 

Wysłany: 13-04-15, 14:36   

TheGear, a nie wiesz czegoś o jakiejś szkole/kursie driftingu?

norbert.J 

Wysłany: 21-05-15, 21:35   

Witam. Termin mnie osobiście by pasował. Proszę o więcej szczegółów spotkania a chętnie się zjawię.

hiob 

Wysłany: 22-05-15, 02:53   

norbert.J napisał/a:
Witam. Termin mnie osobiście by pasował...

Ale o jakim terminie mówisz? Na razie nikt nic konkretnego jeszcze nie zaproponował.

norbert.J 

Wysłany: 22-05-15, 15:34   

hiob napisał/a:
norbert.J napisał/a:
Witam. Termin mnie osobiście by pasował...

Ale o jakim terminie mówisz? Na razie nikt nic konkretnego jeszcze nie zaproponował.

Witam. Myślałem o terminie miedzy 15 – 19 czerwca .Chętnie znów bym się spotkał byłem w Zabierzowie i Krakowie - Bronowicach Wielkich.

hiob 

Wysłany: 22-05-15, 23:14   

norbert.J napisał/a:

Witam. Myślałem o terminie miedzy 15 – 19 czerwca .Chętnie znów bym się spotkał byłem w Zabierzowie i Krakowie - Bronowicach Wielkich.

Te dni są już chyba zaplanowane, ale na Śląsk blisko i na pewno pojadę tam, choćby prywatnie. Gdyby w czasie pobytu w Polsce byż jakiś koncert Magdy Anioł, czy Grupy Marcela, też bym chciał go zobaczyć. Oni, zdaje się, mają coś wspólnego z tamtym regionem Polski. Tak czy inaczej wyślę zawiadomienia przez SMSy.

MaciekM 

Wysłany: 07-06-15, 17:36   

Jeśli temat cartingowy jest dalej aktualny to dopisuje się do listy! :)
Zabrze ma odkryty tor? Gdyby padało można jeździć w Sosnowcu, bo tam zamknięty, bardzo fajny. Tylko, że krótszy i bardziej kręty.

Harlequin 

Wysłany: 11-06-15, 18:17   

Hiobie a może Galeria Motoryzacji i Techniki w Bytomiu? Również bardzo ciekawe miejsce :)

hiob 

Wysłany: 12-06-15, 23:52   

Harlequin, może, dlaczego nie? Masz jakiegoś linka do nich? Ale na razie nie wiem, czy coś z tego wyjdzie.

Franekk 

Wysłany: 13-06-15, 06:27   

hiob napisał/a:
Harlequin, może, dlaczego nie? Masz jakiegoś linka do nich? Ale na razie nie wiem, czy coś z tego wyjdzie.

Tutaj jest ich oficjalna stronka:
http://www.facebook.com/galeriamotoryzacji

Tutaj krótki reportaż z tego muzeum:
http://player.pl/programy...4E09,19898.html

Mazi 

Wysłany: 14-06-15, 09:46   

Dla dorosłych - 5 zł, młodzieży uczącej się - 3 zł, dzieci do lat 7 pod opieką - wstęp bezpłatny. Pyrsk i do zobaczenia. taka wiadomośc dostałem z tej Galerii. Wydaje mi się, że cena była by dla każdego zadowalająca ;) no wiadomo tylko termin jakiś jak by Hiob byl zainteresowany. Ja jestem :D

Angel 

Wysłany: 16-06-15, 09:56   

Jeśli wszystko fajnie się ułoży i ustalicie termin na spotkanie w Bytomiu, to ja też może się tam pojawię :-) miało mnie nie być ale szansa jest na małe spotkanie.
Pozdrawiam
:angel:

hiob 

Wysłany: 23-06-15, 14:56   

Zatem będzie Bytom i Tychy, termin, najprawdopodobniej 1 lipca.

Odpowiedz do tematu