Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 02-08-19, 13:15

Fragment Hymnu z dzisiejszej Jutrzni:
Syn Twój, Maryjo, chce spełnić
Każdą Twą prośbę za nami,
Wspomóż dziś tych, co Cię sławią
Jako Królową Aniołów.

Broń wszystkich, Tobie oddanych,
Od przywiązania do złego,
Aby przejęci bojaźnią,
Boga nie śmieli obrażać.

Niech Porcjunkuli kościółek,
Zwany kolebką Zakonu,
Będzie dla synów Franciszka
Znakiem braterskiej wspólnoty.

Uproś im łaskę wierności
Ślubom podjętym dla Boga.
Niechaj kochają ubogich,
Niosąc im pokój i dobro...

Ojcze Placydzie, dołączamy dziś do modlitwy Kościoła za duchowych, a szczególnie zakonnych, synów św. Franciszka i życzymy obfitości Łask i błogosławieństw przez ręce Matki Bożej dla Ojca i całego Zakonu Braci Mniejszych! :-)
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum

Post autor: magda68 » 03-08-19, 12:12

Iza pisze:
02-08-19, 13:02
Do sierpniowych intencji Grupy, wraz z potwierdzeniem dołączam wszystkie moje intencje stałe, a szczególnię to łaskę Nieba dla mojego ś.p. Taty, którego 6 rocznica śmierci przypada jutro. Bóg Wam zapłać za każde westchnienie.

Magdo, wysłałam Ci na priv intencję, jeśli wyruszyłaś już na pielgrzymkę i nie masz jak odczytać wiadomości, to zostawiam ją tam z zaufaniem w "pocztę niebieską". :-)
Izo. Przeczytałam i zapisałam Twoją intencję oraz intencję Mariusza. Jutro wyruszam. Przedstawię Matce Bożej Wasze intencje podczas Różańca św. w czasie pielgrzymowania, jak i już na Jasnej Górze. Bóg zapłać za Waszą Modlitwę. Zostańcie z Bogiem.
Magda

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 03-08-19, 14:14

Magdo dziękujemy za pamięć i modlitwę. Ja dziś jak niemal w każdą pierwszą sobotę miesiąca będę w Licheniu. Z tą jednak różnicą że nie idę całą noc lecz już drugi raz będę w Bazylice Licheńskiej na całonocnej adoracji i czuwaniu modlitewnym. Będę o Tobie jak i o całej naszej Róży pamiętał w modlitwie.Błogosławionej pielgrzymki Tobie jak i wszystkim pielgrzymującym życzę.

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum

Post autor: beti2503 » 05-08-19, 06:16

Przepraszam za spóźnienie, oczywiście trwam na modlitwie z Wami i potwierdzam dalszy udział za siebie i Agnes.
Moje intencje na sierpień:
- dziękczynna, za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za czas tegorocznych rekolekcji, wspólnotę Domowego Kościoła, dar Krucjaty Wyzwolenia Człowieka,
- o potrzebne łaski dla wszystkich, którzy w tym miesiącu obchodzą swoje urodziny,
- o Niebo dla duszy ś.p. Andrzeja Puszeczki,
- we wszystkich intencjach Bogu wiadomych.

Szczęść Wam Boże Kochani! :angel:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

ewa7778
Przyjaciel forum

Post autor: ewa7778 » 22-08-19, 14:19

Witam grupę
mam pytanie czy ktos z Was ma biblie na ebooku? jesli tak to bardzo proszę o podpowiedz jaka? chodzi mi tez aby byly zawarte komentarze

potwierdzam wrzesien
pozdrawiam
ewa :angel:

ODPOWIEDZ