Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 08-01-20, 21:41

Potwierdzam. Moje intencje na styczeń:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o ich wzajemne pogodzenie się, o miłość i jedność między nimi, zdrowie i siły w codziennym życiu, oraz aby wrócili to praktyk religijnych.
- O błogosławieństwo i łaski w mojej nowej pracy. O łaski dla moich nowych kolegów z pracy.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych. O nawrócenie Jerzego, Rafała, Grażyny. O chrzest św. dla Danuty.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą. W intencji Margarety, Aliny, Franciszki, Józefa i ich rodzin, łaskę macierzyństwa dla Małgorzaty i Magdaleny.
- O uratowanie małżeństwa Anny i Andrzeja. O zgodę między nimi.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta, o. Augustyna.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za łaskę znalezienia dobrej pracy
Z Panem Bogiem
Magda

gianluca
Przyjaciel forum

Post autor: gianluca » 09-01-20, 20:38

Hi, my name is Gianluca, i am new here. Nice to meet you :machamy:

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 10-01-20, 16:08

Kochani, w sobotę 4 stycznia byłem na Jasnej Górze na Zawierzeniu - zawierzyłem Maryi także naszą Grupę, wszystkich członków obecnych i byłych, ze szczególną pamięcią o o.Placydzie. :-)

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 10-01-20, 16:10

gianluca pisze:
09-01-20, 20:38
Hi, my name is Gianluca, i am new here. Nice to meet you :machamy:
Witaj w Grupie Różańcowej, Gianluca, cieszę się, że do nas dołączyłeś i życzę Ci owocnej w Bożą Łaskę modlitwy! :-)

gianluca
Przyjaciel forum

Post autor: gianluca » 11-01-20, 14:59

Thank you Mariuszz!

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Kontakt:

Post autor: patryk84 » 14-01-20, 12:09

Witajcie.

Dziś umarła babcia Agaty. Jeszcze na Święta Ją odwiedziliśmy, normalnie rozmawiała itp.

Proszę pamiętajcie o Niej w dzisiejszych modlitwach.

Dziękuję.

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Kontakt:

Post autor: Iza » 14-01-20, 20:12

Patryk, jak Babcia miała na imię? Imionami łatwiej mi pamiętać w trakcie Różańca, jak możesz, to napisz proszę.
Będziemy się modlić +
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Kontakt:

Post autor: patryk84 » 23-01-20, 12:06

Izo, ech nie zaglądałem na forum... Babcia miała na imię Wiesława.

ODPOWIEDZ