FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II
Autor Wiadomość
gossia 

Wysłany: 29-10-17, 08:39   

O. Placydzie aby umieścić ojca (jako intencje) w róży do której przechodzę potrzebuję info do jakiej diecezji ojciec należy ;-)

Matka Teresa z Kalkuty:)

https://www.facebook.com/...24710467576327/
Ostatnio zmieniony przez o. Placyd Koń 01-11-17, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  

gossia 

Wysłany: 29-10-17, 09:43   

ojcze Placydzie jeszcze do jakiego zakonu ojciec należy i jak się dokładnie ojciec nazywa ;)

Matka Teresa z Kalkuty:)

https://www.facebook.com/...24710467576327/
Ostatnio zmieniony przez o. Placyd Koń 01-11-17, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  

Ola82

Wysłany: 29-10-17, 09:53   

potwierdzam na listopad

- w intencji Jacka,o potrzebne łaski
- za wszystkich zmarłych z mojej rodziny
- o zdrowie dla Marty i pomoc w problemach finansowych

moherkowa 

Wysłany: 29-10-17, 10:56   

gossia napisał/a:
O. Placyldzie aby umieścić ojca (jako intencje) w róży do której przechodzę potrzebuję info do jakiej diecezji ojciec należy

Gosiu, ja już o.Placyda dopisałam do listy omadlanych kapłanów w tej Róży. ;-)

Dariusz-555 

Wysłany: 29-10-17, 10:59   

Francja oficjalnie pozbywa sie Krzyza Chrystusowego , w Niemczech w najblizszy wtorek wolne bo . . . wprowadzili Swieto Reformacji - moja intencja o ratunek dla Europy zgodnie z Ewangelia JP2 .

przesluchiwalem ostatnio z mp3 moje zbiory kazan naszego umilowanego Jana Pawla Wielkiego " Europa ma byc Chrzescijanska , Europa ma byc wspolnota Ducha ! " . to nie Wielka Brytania wychodzi z Europy lecz Francja , Wlochy i Niemcy . antychrzescijanskie nastawienie w Bella Italia przeraza mnie .

magda68 

Wysłany: 29-10-17, 14:14   

Dariusz-555 napisał/a:
Francja oficjalnie pozbywa sie Krzyza Chrystusowego , w Niemczech w najblizszy wtorek wolne bo . . . wprowadzili Swieto Reformacji - moja intencja o ratunek dla Europy zgodnie z Ewangelia JP2 .

przesluchiwalem ostatnio z mp3 moje zbiory kazan naszego umilowanego Jana Pawla Wielkiego " Europa ma byc Chrzescijanska , Europa ma byc wspolnota Ducha ! " . to nie Wielka Brytania wychodzi z Europy lecz Francja , Wlochy i Niemcy . antychrzescijanskie nastawienie w Bella Italia przeraza mnie .

W bella Italia po tym co zapamiętam jest:

- wielu Włochów w ogóle nie jest zainteresowanych sprawami wiary
- wielu może nie należących formalnie do sekt, ale mniej czy bardziej czynnie / biernie, świadomie czy nieświadomie, uwikłanych w szeroko pojęty ezoteryzm. Gdzie nie ma wiary, tam rozwija się zabobon.
- wielu walczących z Kościołem, w różny, często zakamuflowany sposób, mam na myśli spadkobierców ideologii Marksa, czy masonów.
Ale w mojej ocenie jest więcej Włochów chcących żyć wiarą, i tu się wg mnie zaczyna problem.
Bo ci ostatni chcąc być czynnymi członkami Kościoła, cóż znajdują w Kościele (włoskim):
- ano milczenie na temat aborcji, - raz tylko słyszałam na kazaninu w Watykanie słowa krytyki aborcji,
- milczenie na temat generalnie "podwójnego" życia po cichu praktykowanego i aprobowanego w bella Italia,
- milczenie na temat homoseksualizmu, ba nawet wg obecnego tam prawa i paragrafu utworzonego przez masoński rząd, kaznodziei który krytykowałby z ambony homo związki pewnie grożą sankcje karne,
- milczenie na team potrzeby nawracania się, ale nie chodzi tu o wyznanie wiary w Jezusa Chrystusa, bo akurat o tym się mówi, ale o POTRZEBIE CZYSTOŚCI ŻYCIA, ODWRÓCENIA SIĘ OD GRZECHÓW.

W Kościołach za to jest zauważalna tendencja ulajtawiania i ufajniania życia, czyli Bóg nas kocha i wszystko jest fajne i super, a my możemy się tylko cieszyć, bo wszyscy i tak już mamy zagwarantowane miejsce e niebie.
Nie jest problemem Darek antychrześcijańska tendencja w bella Italia, bo jak mówię postawa wroga, dotyczy generalnie mniejszości Włochów, problemem jest STAN KOŚCIOŁA lokalnego i tendencje w nim. Niech będzie tu przykładem fakt, ze ks. katolicki z Palermo, który nawoływał do odmawiania Różańca, do świętości życia, został wydalony z parafii przez biskupa Lorefice. Ksiądz ten został zwyczajnie wyrzucony, bo nie został przeniesione do innej parafii, ale wyrzucony. Tradycyjne nauczanie Kościoła jest beee... dla "nowoczesności" i nowinkarstwa w Nim.
O tym mówi między innymi ks. Glas. https://www.youtube.com/watch?v=YYCT-4sL75Y

sonniger 

Wysłany: 29-10-17, 21:17   

Hej wszystkim Różom

Ostatnio dawno mnie tutaj nie było, ale swoją "dziesiątkę" zawsze odmawiam i nie zrezygnowałem z naszej Róży.

Moje intencje na listopad:

- dziękczynna za wszelkie łaski
- za zmarłych ojca, teścia i wszystkich bliskich z rodziny
- o zdrowie dla żony, syna, mamy, teściowej
- o dobre relacje w pracy
- o pomyślne zakończenie ważnego projektu
- w intencji sobie znanej

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

beti2503 

Wysłany: 31-10-17, 13:41   

Witajcie! :)
Potwierdzam udział na modlitwie w listopadzie za siebie i Agnes.
Moje intencje na listopad:
- dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, za radość i pokój serca, za doświadczenie Bożej Miłości i Miłosierdzia, za wszystkich dobrych ludzi, których Bóg stawia na naszej drodze życia, za dar Chrztu Świętego Filipka, za łaskę przynależności do Wspólnoty Domowego Kościoła, za Krucjatę Wyzwolenia Człowieka i wszystkie łaski z niej płynące,
- o jedność małżeńską dla nas, w intencji naszych dzieci, o Bożą opiekę dla nich, o nasze dobre decyzje z nimi związane, w intencji Bogu wiadomej i powierzonej,
- w intencji naszych chrześniaków, o Bożą opiekę dla nich,
- o nawrócenie i łaskę żywej wiary dla naszych krewnych i znajomych,
- o Bożą opiekę nad Iwoną i Andrzejem, Andrzejem i Wiesławą, o uzdrowienie z choroby nowotworowej,
- o wieczne szczęście dla wszystkich naszych bliskich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

Chciałabym dodać też jedną intencję do naszych wspólnych ogólnych intencji różanych:
- o łaskę doświadczenia Bożej Miłości i Bożego Miłosierdzia dla każdego człowieka.

Pozdrawiam ciepło każdego z osobna i zapewniam o mojej modlitwie za Was :angel:

Dariusz-555 

Wysłany: 31-10-17, 16:52   

wladze Rzeczpospolitej w klopocie . Francja chce by Polska podporzadkowala im sie np. zabierajcie Krzyz z pomnika waszego JP2 albo zapomnijcie o unijnych dotacjach . i co teraz ? Homilia Jana Pawla Wielkiego - BRONCIE KRZYZA czy euro-srebrniki ?

modlmy sie by zwyciezyla nauka Wielkiego naszego Rodaka .

na PADRE-PIO-TV odkrylem modlitwe Rozancowa ( w kazdy dzien powszedni wieczorem , w nocy powtorka ) . dla mnie rewelacja , mocno polecam . kto zasmakuje ten poczuje bliska obecnosc Maryi , nie mozna sie oderwac . opieka Pani Rozancowej GEARANTOWANA .

magda68 

Wysłany: 31-10-17, 17:24   

Moje intencje na październik

Za moją rodzinę: szczególnie Łukasza, Amelkę, Magdę, Elżbietę, Zbigniewa, Bronisławę.
O łaski i błogosławieństwo. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy.
- O zdrowie dla moich rodziców i teściowej,
- O nową pracę w moim mieście.
- O lepszą, stabilną pracę dla mojego męża.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych, szczególnie Jacka, Mariusza, Beaty, Edyty, Marka, Renato, Anny, Dariusza, Ireny, Katarzyny, Rafała.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów, wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą.
- za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich, którzy to prawo tworzyli i popierają. O wyzwolenie z homoseksualizmu dla Andrei i Fabio, Franciszka i Piotra, Umberto. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. O siły, łaskę i odwagę od Ducha Świętego w przezwyciężeniu wszelkich wpływów związanych z tym prawem w mojej pracy.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. Sławomira, Benedykta, Armanda, Andrzeja, Antoniego, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.

ewa7778 

Wysłany: 31-10-17, 21:23   

potwierdzam
moje intencje na listopad jak w pazdzierniku

o. Placyd Koń 

Wysłany: 01-11-17, 15:29   

Kochani,
Babie lato minęło, minął też miesiąc październik i dzisiaj rozpoczęliśmy listopad, miesiąc tradycyjnie poświęcony pamięci o naszych zmarłych. Weszliśmy w niego poprzez uroczystość Wszystkich Świętych, jutro Dzień Zaduszny. Te dwa liturgiczne obchody to przypomnienie prawdy o świętych obcowaniu. Należymy do wspólnoty świętych, z których część jest już w niebie, inni w czyśćcu i my, którzy walczymy o świętość, przy tym potykając się często, bo wciąż jesteśmy w drodze.
O tych pierwszych pisze św. Bernard: „Obudźmy się wreszcie, bracia, powstańmy z Chrystusem. Szukajmy tego, co w górze; do tego, co w górze, podążajmy. Chciejmy ujrzeć tych, którzy za nami tęsknią, śpieszmy ku tym, którzy nas oczekują, duchowym pragnieniem ogarnijmy tych, którzy nas wyglądają. A nie tylko trzeba nam pragnąć wspólnoty ze świętymi, lecz także udziału w ich szczęściu. Gdy więc pragniemy ich obecności, z największą gorliwością zabiegajmy również o wspólną z nimi chwałę. Taka gorliwość nie jest zgubna ani też zabieganie o taką chwałę nie jest niebezpieczne.”
Święci w niebie cieszą się, gdy o nich pamiętamy modląc się do nich, święci w czyśćcu cieszą się, jeśli pamiętamy w modlitwie o nich, modląc się za nich. Moi rodzice nie żyją już od ponad dwudziestu lat. Podobnie mój brat. Ale chociaż od ich śmierci minęło już tak wiele czasu, codziennie pamiętam o nich w modlitwie. Nie wiem, czy jej jeszcze potrzebują. Sądzę, że raczej nie. Tym niemniej codziennie ofiaruję za nich modlitwy, bo przecież modlitwa nie ginie, a jeśli nie im samym, to innym zmarłym może pomóc, a jej efekt wraca także do mnie. Tak więc modlitwa za zmarłych jest nie tylko wyrazem miłości do zmarłych, ale także dobrze rozumianej miłości własnej.
Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać, Panie. A światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

http://niebieski519.blogspot.de/

o. Placyd Koń 

Wysłany: 01-11-17, 15:33   

gossia napisał/a:
ojcze Placydzie jeszcze do jakiego zakonu ojciec należy i jak się dokładnie ojciec nazywa ;)
Jestem franciszkaninem. Pracuję w Niemczech, w diecezji ratyzbońskiej. Imię i nazwisko, i miejsce obecnego zamieszkania w profilu.
Dziękuję za modlitwę! :-)
PS. Wyedytowałem imię. Jedno "l" było za dużo

o. Placyd Koń 

Wysłany: 01-11-17, 15:34   

moherkowa napisał/a:
gossia napisał/a:
O. Placydzie aby umieścić ojca (jako intencje) w róży do której przechodzę potrzebuję info do jakiej diecezji ojciec należy

Gosiu, ja już o.Placyda dopisałam do listy omadlanych kapłanów w tej Róży. ;-)
Dzięki!

o. Placyd Koń 

Wysłany: 01-11-17, 15:38   

Potwierdzam moje wcześniejsze intencje modlitwy. Chciałem dodać śp. Marię, żonę mojego bratanka, która zmarła w październiku mając 49. I jej rodzinę, którą zostawiła - męża i dwoje dzieci: córkę Weronikę, która w tym roku zaczęła studia i syna Michała, który kończy gimnazjum.

Odpowiedz do tematu