FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: hiob
03-05-10, 19:13
Kamera na moim trucku.
Autor Wiadomość
hiob 

Wysłany: 15-07-11, 17:39   

Adam123, problem polega na tym, że ja także się nie znam. Wydaje mi się, że można by zrobić jakiś "prywatny Ustream", bez reklam, na serwerze "pożyczonym" od KubyCh, ale za mało wiem na ten temat. Może kiedyś, docelowo, tak się stanie, na razie pozostaje nam "kulawy" Ustream i problemy z transmisją za jego pośrednictwem.

Adam123 

Wysłany: 28-07-11, 19:54   

Taka mała moja propozycja,żeby jedną z kamer umieścić gdzieś wyżej np. u góry szyby.Była by lepsza widoczność.

KAsztAn 

Wysłany: 28-07-11, 21:16   

popieram, mogło by dać ciekawy efekt :)

hiob 

Wysłany: 05-10-11, 03:29   

Mibars napisał/a:
Przeglądałem forum i chyba takie pytanie jeszcze nie padło, aż dziwne to dla mnie :) Chyba ten temat jest najbardziej odpowiedni, gdyż jest tutaj kawałek historii zmian w udostępnianiu materiału na żywo i nie tylko.

A mianowicie: Kiedy i jak zaczęła się "przygoda" z zabieraniem "gapowiczów" w trasę? Chodzi mi o to jak to wyglądało. Najpierw zacząłeś zamieszczać filmy z podróży i w trakcie przerw korzystać z internetu i je publikować i w trakcie przerw rozmawiać? Skąd pomysł na kamerkę w kabinie? Czy nie masz uczucia, że jesteś pod obserwacją, taką nazwijmy to trochę nierówną obserwacją, bo 50 osób Cię widzi, a ty nie widzisz nikogo z nas? Jak wyglądały twoje pierwsze dni jazdy z kamerką?

Odpowiedziałem w temacie "pytań do hioba", http://katolik.us/viewtopic.php?t=2154 Poza tym możesz sprawdzić początek tego wątku, gdzie teraz jesteśmy. Tam jest cała historia jak to powstawało.

Krzywy 

Wysłany: 14-12-11, 00:56   

Moja Mama urodziny 4 gru

Anteas
[Usunięty]

Wysłany: 10-04-12, 15:20   

Ostatnio zauważyłem, że jak oglądam Hioba, to coraz częściej uwłacza się w odtwarzaczu reklama. Jest jakiś sposób na zlikwidowanie tego, czy też trzeba z pokorą nosić ten krzyż?

hiob 

Wysłany: 13-04-12, 16:47   

Anteas napisał/a:
... Jest jakiś sposób na zlikwidowanie tego?

Podobno zainstalowanie wtyczki "adblock plus" likwiduje reklamy nadawane przez ustream.

Anteas
[Usunięty]

Wysłany: 13-04-12, 19:32   

Pokombinuje z tą wtyczką w takim razie. Dzięki :-)

skrzydlaty 

Wysłany: 23-09-13, 06:58   

Obraz z kamery na żywo: we wtorek i sobotę rano do wczesnych godzin popołudniowych, plus dodatkowo czasem może być wczesnym rankiem w środy i niedziele.

JJacek 

Wysłany: 02-01-16, 10:20   

Obraz z kamery na żywo w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty od ok. 9 do ok. 18.
Mogą być jednak wyjątki. Szczegóły w FAQ.

JJacek 

Wysłany: 25-09-16, 18:15   

Obraz z kamery na żywo w poniedziałki, wtorki, środy i soboty, od ok. 10:00 do ok. 19:00.
Mogą być jednak wyjątki. Szczegóły w FAQ.
Ostatnio zmieniony przez JJacek 25-09-16, 18:17, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu