Trwa aktualizacja forum. Pisać już można, skorzystajcie z opcji przypomnij hasło, gdyż hasła przepadły. Nowe hasło dostaniecie mailem, na email podany podczas rejestracji.

Volvo VN780 TOTUS TUUS

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
miqs99
Przyjaciel forum
Kontakt:

Volvo VN780 TOTUS TUUS

Post autor: miqs99 » 02-07-08, 09:51

Jako iż ten produkt jest mocno związany z forum nie pozostaje nic innego jak pokazać go :) Przez dobre pół roku zrobiłem tylko wózek jezdny, który w dodatku i tak będzie poprawiany, ponieważ brud jest nie realistyczny. :-P No, ale cóż - życie :-D

Zdjęcie oryginału:
Obrazek

Zapraszam do śledzenia relacji:

Obrazek

P.S Hiob czy nie będziesz miał nic przeciwko pokazywaniu zdjęć twojego Volvo w temacie o modelu na www.forum.pkmc.eu ?

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Re: Volvo VN780 TOTUS TUUS

Post autor: hiob » 03-07-08, 23:03

miqs99 pisze:
P.S Hiob czy nie będziesz miał nic przeciwko pokazywaniu zdjęć twojego Volvo w temacie o modelu na www.forum.pkmc.eu ?
Ależ skąd :-D Nawet, gdy będziesz go pokazywał nierealistycznie brudnego. ;) (Nawiasem mówiąc moje auto zawsze jest brudne i to bardzo realistycznie 8) )
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

miqs99
Przyjaciel forum
Kontakt:

Post autor: miqs99 » 04-07-08, 08:20

Jednak będzie czysty, tylko z drobną dawką kurzu na oponach czy felgach :) Jak widzisz mi prace idą straaasznie wolno, więc może do końca roku model stanie na półce :D
Jeżeli chcesz mieć model ciężarówki w skali 1:24, każda firma i malowanie, zgłoś się do mnie, atrakcyjne ceny :)

miqs99
Przyjaciel forum
Kontakt:

Post autor: miqs99 » 13-02-09, 09:53

Nie ma to jak sprawna robota. Naczepa poleciała do kosza, bo nie miałem nerwów na dalsze walki. Obecnie postanowiłem wykonać sam ciągnik jednak dopiero zaczynam zbierać części. Jednak do września koń powstanie na pewno :mrgreen:
Jeżeli chcesz mieć model ciężarówki w skali 1:24, każda firma i malowanie, zgłoś się do mnie, atrakcyjne ceny :)

ODPOWIEDZ