FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: hiob
27-02-09, 03:09
Prośby o modlitwę
Autor Wiadomość
x.lukasz 

Wysłany: 26-02-09, 22:47   Prośby o modlitwę

Witajcie!!! Rozpoczeliśmy Wielki Post - czas szczególny i święty w życiu kazdego wierzącego. Od kilku dni rodziła się we mnie taka myśl, a w zasadzie prośba, która zaowocowała tym, że dodaje ten temat.
Otóż trwają u nas rekolekcje Wielkopostne ( od Srody Popielcowej do 1 Niedzieli Wielkiego Postu) i potrzeba wielkiej Łaski Bożej. Zastanawiałem się kogo poprosić o modlitwę w tej intencji i nagle przekonanie, że właśnie was.
Potem druga myśł - przecież każdy z nas ma jakieś swoje problemy, trudności, ale też i radości... nazwijmy to jednym słowem intencje i może nie ma się do kogo zwrócić, myslę że może to zrobić tutaj.
Jestem księdzem i w konfesjonale się troche już nasłuchałem i zdaję sobie sprawę z tego, że nie zawsze ktoś chce się ujawniać z konkretnym problemem (szczególnie na forum) i to jest zrozumiałe. Zawsze jednak może tu napisać że potrzebuje modlitwy w pewnej intencji. A Pan Bóg już wie o co chodzi.

Dlatego ten temat.

Prosze o modlitwe o Ducha Świętego za rekolekcjoniste i całą moja parafię - to wielka potrzeba.

hiob 
Administrator

Wysłany: 27-02-09, 03:50   

x.lukasz, dziękuję za ten temat. Myślę, że to doskonały pomysł. Protestanci często mają w swoich wspólnotach network ludzi dobrej woli, bombardujący niebo modlitwami, gdy któryś z członków wspólnoty ich potrzebuje. Ja sam pamiętam, gdy po urodzinach Victorii cały zbór baptystów gdzieś w Kentucky, czy Tennessee, modlił się o jej zdrowie. (To była wspólnota tego kierowcy, o którym wspominał artykuł w Gościu Niedzielnym).

Ja się codziennie modlę za wszystkich odwiedzających moje stronki i forum, ale jest to zazwyczaj taka "ogólna modlitwa". Tutaj będzie można podać swe konkretne intencje i wszyscy razem będziemy mogli prosić naszego Pana o danie nam łask i rozwiązanie naszych problemów, jeżeli jest to zgodne z Jego wolą.

A więc... módlmy się za parafię księdza Łukasza, a ja proszę o modlitwy w intencji mojej rodziny. Szczególnie Victorii, jej zdrowia, ale także wszystkich innych członków naszego "klanu". Każdy z nas, ze mną na czele, bardzo tych modlitw potrzebuje. Dziękuję.

Zbyszek Michał 
Przyjaciel forum

Wysłany: 27-02-09, 07:32   

+++

Vul 
Administrator

Wysłany: 27-02-09, 14:25   

Obiecuję w modlitwie różańcowej x.lukasz, hiob
†††

robin 

Wysłany: 27-02-09, 19:54   

Oczywiście też pomodlę się w Waszych intencjach

x.lukasz 

Wysłany: 03-03-09, 13:36   

Pamiętam w modlitwie.
Dzięki za modlitwę przydała się na pewno. Rekolekcje zresztą były wydaje mi się udane. A czy na pewno - poczekamy na owoce.
Pozdrawiam :)

holt 

Wysłany: 20-03-09, 09:24   

Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry, Jest lekarzem i jutro ma poważny egzamin - robi specjalizację z radiologii. Wierzę, że taki szturm do nieba będzie owocny dla niej i dla ludzi, z którymi jako lekarz będzie pracowała.

x.lukasz - pozdrawiam współbrata w Chrystusowym Kapłaństwie :-D

Zbyszek Michał 
Przyjaciel forum

Wysłany: 20-03-09, 10:14   

+++

holt 

Wysłany: 21-03-09, 23:18   

Dziękuję wszystkim za modlitwę. Siostra zdała, ale na egzaminie był pogrom. Na 61 osób zdało 22. Tym bardziej dziękuję w imieniu siostry. Jak sama stwierdziła nie wierząc za bardzo w to że zdała: Pan jest wielki...

hiob 
Administrator

Wysłany: 22-03-09, 04:36   

holt napisał/a:
Dziękuję wszystkim za modlitwę. Siostra zdała, ale na egzaminie był pogrom. Na 61 osób zdało 22. [...] Pan jest wielki...

Pan jest wielki, ale siostra pewnie się też nauczyła i choć nie bardzo wierzyła w siebie, miała więcej wiadomości, niż jej się wydawało. :-D Ale modlitwy nigdy nie zaszkodzą, to fakt. To, że ja zdałem maturę to był z pewnością cud. :oops: :mrgreen:

hiob 
Administrator

Wysłany: 08-05-09, 05:09   

Słuchałem wczoraj audycji Pawła Wdówika w Radiu Józef. Wspomniał, że jego synek trafił do szpitala. Zatem bardzo bym prosił Was wszystkich o modlitwy w intencji szybkiego powrotu do zdrowia jego syna, Franka.

Później w nocy poprosił mnie także o modlitwę jakiś nieznany mi brat z krakowskiej, dominikańskiej "beczki". Brat w sensie brat-chrześcijanin, nie brat zakonny. Obiecałem mu modlitwę i proszę Was także o wsparcie.

Także kilku uczestników tego forum w shoutboksie prosiło w ciągu paru ostatnich dni o modlitwy. Może zatem po prostu będziemy wspominać siebie wzajemnie w naszych rozmowach z Panem? Stwórzmy tu taką modlitewną rodzinę. Mamy takie powiedzenie w USA: "The family that prays together stays together." Rodzina która wspólnie się modli, pozostaje wspólnie. Wszyscy to powiedzenie znają, ale nie wszyscy wiedzą, że pierwszy to powiedział w 1947 roku katolicki ksiądz, Father Patrick Peyton, twórca programów radiowych "Family Theater".

Ponieważ tworzymy tu taką zmotoryzowaną rodzinkę, jadącą "hajłejem do nieba" :-D to módlmy się wzajemnie za wszystkich gości odwiedzających to forum. Może dobry Bóg sprawi, że stanie się ono źródłem szerokiego strumienia łask dla nas wszystkich. Dziękuję.

TLS 

Wysłany: 08-05-09, 07:31   

Ja się pomodlę obiecuje :)

Wiktor 

Wysłany: 08-05-09, 08:03   

Ja również obiecuje moją modlitwę :-)

Vul 
Administrator

Wysłany: 10-05-09, 19:40   

†††

przemek113 

Wysłany: 10-05-09, 20:38   

Dzisiejsze uczestnictwo we Mszy Św.oraz Komunię Św.ofiarowałem min. w intencjach przedstawionych tutaj przez Hioba.Modlę się wraz z moją rodziną ,aby dobry Bóg otaczał swoją przemożną opieką założyciela tego forum,oraz wszystkich współpracujących z Nim ludzi.Jestem krótko na tym forum,ale dowiedziałem się tu lub przypomniałem sobie wiele wartościowych rzeczy.Bardzo podoba mi się ten sposób nowej ewangelizacji.Zapewniam o mojej modlitwie(szczególnie za tych ,którzy w agresywny i cyniczny sposób atakują Hioba.Proszę opamiętajcie się!!! :-( ) i sam o nią proszę!

Odpowiedz do tematu