Nowy wyglad. Sugestie i uwagi

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Nowy wyglad. Sugestie i uwagi

Post autor: hiob » 22-12-07, 15:51

Ja miałem tylko problemy z IE, ale to w poprzedniej wersji mapy. Jak zamieściłem małą mapkę pod obrazem kamery na www.polon.us to także IE nie chciał otwierać tej strony. Ale Mozilla i Opera zawsze wszystko otwierały poprawnie.

Może rozwiązaniem byłoby zainstalowanie ponowne firefoxa? Albo dodanie opery? Poza tym bez wiedzy, gdzie jest teraz mój GPS można żyć. :mrgreen: Najważniejsze, że pani Hiobowa widzi mnie na swoim komputerze. :-P
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Big Nasty
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: 24-10-07, 22:25
Lokalizacja: UK

Re: Nowy wyglad. Sugestie i uwagi

Post autor: Big Nasty » 22-12-07, 22:08

Co racja to racja. Ale spruboje pozniej z operetka moze. Obaczymy.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Nowy wyglad. Sugestie i uwagi

Post autor: hiob » 25-12-07, 09:59

noHumanek, parę dni temu bawiłeś się z mapą i pod tą, która teraz jest była druga, na której był widok satelitarny. Nie było co prawda zaznaczonej mojej pozycji, ale przesuwała się ona wraz z przesuwającą się anteną GPS-a. Czyli moja pozycja domyślnie była zawsze w środku mapy. Można ją dodać ponownie? Może nie zamiast tej mapy, jaka teraz jest, ale tak, jak było, pod spodem? Co o tym myślisz?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
noHumanek
Przyjaciel forum
Posty: 529
Rejestracja: 24-10-07, 22:33
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Nowy wyglad. Sugestie i uwagi

Post autor: noHumanek » 25-12-07, 22:23

No właśnie pracowałem żeby mapa się przesuwała ale wkącu nieudało mi się jej zmusić do tego i narazie niemam pomysłu dlaczego :/
Z przyczyn nieLudzkich powyszszy tekst może być nie-ortograficzny, niejest to lekcewarzenie czytającego tylko nieumiejętność piszącego, b. prosze się nie bulwersować

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Nowy wyglad. Sugestie i uwagi

Post autor: hiob » 25-12-07, 22:32

noHumanek pisze:No właśnie pracowałem żeby mapa się przesuwała ...
Aha. Ja po prostu miałem wrażenie, że problemem było tylko to, że znikł "balonik" pokazujący moją pozycję. Pewnie łatwiej będzie eksperymentować, jak zacznę jechać. Na razie i tak jest super.

Nawiasem mówiąc skończył się 14 dniowy darmowy okres próbny, ale zapłaciłem za picencję, a więc kupiłem prawo do używania go. Teraz powinien działać przez lata. Przynajmniej mam taką nadzieję. :-D
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ