Poznaj datę swojej śmierci

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
kate bush
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 29-08-11, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Post autor: kate bush » 29-08-11, 18:43

Ostatnio w inernecie trafiłam na wyliczenie daty śmierci, na początku się ubawiłam ale potem się przeraziłam bo przeczytałam pewien artykuł [nie spamujemy na naszym forum - cenzura administratora] i okazuje się że te obliczenia sie sprawdzają, napisałąm ten post tutaj bo nie wiedzaiałam do jakiej kategorii to zaliczyć, jestem katoliczką i wierzę w boga ale trochę się boję, czy sądzicie ze słusznie?
Ostatnio zmieniony 29-08-11, 20:24 przez kate bush, łącznie zmieniany 1 raz.

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re:

Post autor: Anaheim » 29-08-11, 19:38

@kate bush do usunięcia... Ostatnio na wielu forach pojawia sie ten spam...

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re:

Post autor: KubaCh » 29-08-11, 20:23

Spam! Mechanizm ten sam, co z "testami inteligencji" - najpierw się trzeba namęczyć z ilomaś pytaniami, a jak się dojdzie do końca, to się okazuje, że trzeba wysłać SMSa premium za X złotych (strona nie zdadza za ile, więc pewnie niezbyt tanio).

Link zablokowany - jak ktoś się chce naciąć i zmarnować trochę kasy, to może sobie w Google'u poszukać (albo lepiej napisać mi PW - odeślę numer swojego konta i po otrzymaniu stosownej wpłaty dodam równie precyzyjnie wyliczoną datę :mrgreen: )

Morgoth
Przyjaciel forum
Posty: 40
Rejestracja: 20-08-11, 15:54
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Morgoth » 30-08-11, 11:11

@KubaCh - spróbuj wgrać ReCaptchę. Skutecznie blokuje spamboty
KubaCh zwrócił uwagę, że mój nick może kojarzyć się z siłami zła. W życiu nie przyszłoby mi to na myśl, ale oświadczam, że nazwa Morgoth nie ma nic wspólnego z tym. Po prostu fajnie brzmi ;)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re:

Post autor: hiob » 30-08-11, 15:08

kate bush, jest wiele modlitw z obietnicami, że Pan da nam światło poznania naszej daty śmierci. Ale oczywiście dowiadujemy się tego dopiero na krótki czas przed śmiercią.

Wczesne poznanie daty śmierci jest przekleństwem. jedyne osoby jakie znają tę datę to osoby skazane prawomocnym wyrokiem sądowym na karę śmierci. I nie bardzo wiem, dlaczego ktokolwiek chciałby wcześnie znać tę datę. By sobie bezpiecznie nagrzeszyć i zdążyć się nawrócić? Ale gdybyśmy tak postępowali, to już byśmy odrzucili Boga i nasze "nawrócenie" nie byłoby wcale szczere.

Dlatego trzeba tak żyć, jakbyśmy mieli tu, na ziemi żyć wiecznie, ale być gotowym na spotkanie z Panem, jak gdyby miał On nas wziąć do siebie dziś w nocy.

I jeszcze jedno, kate bush. Jak jesteś katoliczką to wierzysz w Boga, nie w boga. ;-)
Ostatnio zmieniony 01-01-70, 01:00 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Tartaruga
Przyjaciel forum
Posty: 91
Rejestracja: 14-02-10, 16:16
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re:

Post autor: Tartaruga » 30-08-11, 18:23

Jeszcze lepsze są symulacje, jak będzie wyglądać Twoje dziecko ;) A na poważnie - mogę umrzeć jutro w wypadku samochodowym albo za tydzień skręcając sobie kark. Zrobić wypad kopytami w przód za kilkanaście lat z powodu palenia albo dożyć setki i jako sędziwy dziadzio niańczyć prawnuki ;) A takie testy to losowy wynik, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością.
Lubię tematy związane z ciężarówkami, ale nie chcę zostać kierowcą zawodowym.

ODPOWIEDZ