Dwa warszawskie parki

Pielgrzymka do Ziemi Świętej 2009. Scott and Kimberly Hahn, Steve Ray, Mike Aquilina. Inne ciekawe wyjazdy i pielgrzymki, moje i wszystkich gości tego forum.
Awatar użytkownika
Selgrado
Przyjaciel forum
Posty: 202
Rejestracja: 17-06-11, 22:28
Lokalizacja: Miechów

Dwa warszawskie parki

Post autor: Selgrado » 07-05-12, 12:02

Tym razem celem była Warszawa, a w niej konkretnie parki: Pole Mokotowskie i Szczęśliwicki. Tyle tylko, że owe parki były jako taką "dobrą okazją" do spenetrowania tereny, który był stosunkowo blisko miejsca koncertu. Nie pchałem się do Dworca Centralnego, tylko wyskoczyłem na W. Zachodniej. No, między jednym a drugim, trzeba było przejść z parę ulic. A powodem mojego znalezienia się w stolicy, były koncerty country, tzw. gala muzyki country;
to już było dwa tygodnie temu. Starczyło miejsca na dobrą pogodę ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Powyżej dworzec autobusowy - Centralny PKS, pomnik Lotnika od tyłu, i pierwsza przerwa na odpoczynek... Co do reszty, to widać :-)
Poniżej Biblioteka Narodowa, przy wejściu do parku Pola Mokotowskie, ale skok w bok, czyli krótkie spojrzenia na metro, areszt przy Rakowieckiej, budynek szkoły gdzie kształcił się i zarazem później wykładał S. Starzyński, siedziba SGH.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 16-07-12, 18:24 przez Selgrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
/Lothar Zanetti/

Awatar użytkownika
Selgrado
Przyjaciel forum
Posty: 202
Rejestracja: 17-06-11, 22:28
Lokalizacja: Miechów

Re: Dwa warszawskie parki

Post autor: Selgrado » 07-05-12, 18:26

Pole Mokotowskie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Szpital Kliniczny przy Banacha, pętla autobusowa Szczęśliwice.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Park Szczęśliwicki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
W parku tym znajduje się stok i wyciąg narciarski należący do OSiR-u.
Ostatnio zmieniony 07-05-12, 18:33 przez Selgrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
/Lothar Zanetti/

Awatar użytkownika
Selgrado
Przyjaciel forum
Posty: 202
Rejestracja: 17-06-11, 22:28
Lokalizacja: Miechów

Re: Dwa warszawskie parki

Post autor: Selgrado » 07-05-12, 18:59

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
/Lothar Zanetti/

ODPOWIEDZ