Wizyta Hioba w Krakowie 2014. Koszulka forumowa.

Wszelkie wiadomości i tematy związane z wizytą w Polsce w 2015 roku.
herz
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 24-03-08, 15:55
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: herz » 06-05-14, 18:27

Chyba finalna wersja zgodnie z sugestiami Hioba:
Obrazek
I z większymi literkami w www :)
Obrazek
Chyba ,że napis "zapraszam" zrobić samym obrysem. Trochę to poprawia czytelność całości.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 06-05-14, 18:59 przez herz, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 07-05-14, 16:28

herz pisze: Chyba ,że napis "zapraszam" zrobić samym obrysem. Trochę to poprawia czytelność całości.
Obrazek
Tak, ta ostatnia wersja najlepsza, dzięki.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 08-05-14, 11:35

Chciałem tu podziękować Kulavemu za ofertę użyczenia swojego maluszka "bisa" w Rajdzie Klasyków. Niestety musiałem mu podziękować za ofertę, bo okazało się, że mam za dużo wypożyczonych dzieci i potrzebuję większe auto. Na szczęście daro64, poprzedni właściciel mojego maluszka, ma także "autobus" marki Land Rover, wersję ośmioosobową i zgodził się na start w tym rajdzie. Zatem plan jest taki, że ja w dniu 21 lipca wraz z daro64, jego córeczką, czwórką wypożyczonych dzieciaków i pewnie tatą większości tych dzieci, starujemy rano w sobotę z Krakowa i dojeżdżamy po południu do Zabierzowa na spotkanie z Wami. Rozglądajcie się za tym pojazdem:

Obrazek Obrazek
denko pisze:
hiob pisze:Twin, Planuję wyjazd do Żabnicy, połączony z wyjazdem do Czech i być może zwiedzeniem muzeum Tatry. Chciałbym tam pojechać z Grażynką, więc w grę wchodzi tylko termin czwartek - piątek 26-27 czerwca, lub 30, poniedziałek.
hej hiobie, rozmawiałem już z ferdkiem odnośnie terminu 26/27 czerwca, który wydaje się być jak najbardziej OK, muzeum w te dni jest czynne /w przeciwieństwie do poniedziałku 30go/, innych atrakcji też nie zabraknie i choć zapewne część czasu zechcecie spędzić z wielebnym, to my ze swojej strony również deklarujemy gotowość do wspólnych dzialań. Ferdek już myśli o jakimś ewentualnym urlopie jeśli powyższy termin się potwierdzi, jeśli go nie otrzyma będzie miał czas po pracy, mój czas będzie nielimitowany ponieważ jeśli już przyjadę w góry to mam go 100% do dyspozycji, nasze drugie połówki pomarańczy też się rwą do spotkań z hiobem a i innych chętnych z pewnością nie zabraknie bo jest parę osób z terenu Beskidów które wstępnie deklarowały chęć udziału w spotkaniu. Co do innych szczegółów są one do dogadania, nie wiem np co z ewentualnym noclegiem /czy plebania?/, jest też kwestia transportu /-tutaj ponawiam ofertę jeśli tylko nie będziecie mieć swojego autka do dyspozycji/ i inne drobiazgi... wszystko do ogarnięcia...
W takim razie umówmy się na czwartek, 26, z ewentualnym przedłużeniem na 27. Nie jestem na 100 % pewien, czy Grażynka będzie już wolna, ale myślę, że tak. W razie czego sprostuję ten termin. Co do noclegu na plebanii, dowiem się, jak tylko ktoś tam odbierze telefon. Trzeba tylko jakoś poukładać to wszystko, tzn. rozpisać te wszystkie atrakcje. Kiedy muzeum, kiedy ewentualne spotkanie itp. Liczę na Was, że to ładnie skoordynujecie, a ja się do tego dostosuję. :-)

PS. Rozmawiałem z księdzem Jackiem. On wyjeżdża na urlop w sobotę rano, więc najlepiej byłoby się tam zjawić w czwartek. Jeśli chodzi o noclegi, to powiedział, że tam jest sporo gospodarstw agroturystycznych i wystarczy mu powiedzieć ile osób miałoby zostać na nocleg, to by to już zarezerwował.
Ostatnio zmieniony 08-05-14, 12:08 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

herz
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 24-03-08, 15:55
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: herz » 08-05-14, 11:52

Wydrukowałem specjalne klisze do naświetlenia sit do sitodruku :) Albo jutro albo po weekendzie ruszam z drukiem koszuleczek :) Sito właśnie będziemy powlekać emulsją światłoczułą.

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Post autor: skrzydlaty » 08-05-14, 21:28

Ja też wybieram się na spotkanie 21 czerwca 2014. A jeśli możliwe, poproszę o koszulkę w ciemniejszym kolorze i w rozmiarze, XXL. :-)
hiob pisze:Myślę, że będę też na Śląsku, być może w Rybniku, albo w Katowicach, prawdopodobnie koło 27 czerwca. Wchodzi też w grę ewentualne spotkanie w Warszawie, a to byłoby pewnie koło 24 czerwca. Są to tylko jakieś wstępne daty - nie wiem, czy Wam by odpowiadały. Bo spotkanie może być tylko wtedy, jak ktoś chciałby się ze mną spotkać. ;-)
Czy już masz może dokładnie ustaloną datę pobytu na Śląsku?
Ostatnio zmieniony 08-05-14, 21:44 przez skrzydlaty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 09-05-14, 00:30

skrzydlaty pisze:
hiob pisze:Myślę, że będę też na Śląsku, być może w Rybniku, albo w Katowicach, prawdopodobnie koło 27 czerwca. Wchodzi też w grę ewentualne spotkanie w Warszawie, a to byłoby pewnie koło 24 czerwca. Są to tylko jakieś wstępne daty - nie wiem, czy Wam by odpowiadały. Bo spotkanie może być tylko wtedy, jak ktoś chciałby się ze mną spotkać. ;-)
Czy już masz może dokładnie ustaloną datę pobytu na Śląsku?
Jeśli Żabnica będzie 26-27 czerwca, to Śląsk musi być w innym terminie. Nic na razie jeszcze nie ustalałem, więc niewiele jeszcze mogę na ten temat powiedzieć.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

herz
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 24-03-08, 15:55
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: herz » 09-05-14, 10:02

A ktoś nie będzie się wybierał z Mazur na spotkanie z Hiobem? Ja mieszkam w Olsztynie i jakby była jakaś możliwość chętnie bym się zabrał.

Awatar użytkownika
ferdek
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 26-09-13, 12:38
Lokalizacja: Republika Czeska

Post autor: ferdek » 11-05-14, 19:26

Witam po krótkiej nieobecności na forum ;-)
Widzę że temat się rozrasta, to dobrze :-D
Hiobie, tak jak Denko napisał, chodziło o Twój i małżonki nocleg, czy będziecie mieli możliwość gdzieś na plebanii, a może wolelibyście gdzieś po drugiej stronie rzeki Olzy ;-) zależy od Was.
Jeśli chodzi o innych forumowiczów, którzy by chcieli przyjechać do Żabnicy z dalszych stron i chcieli zostać na noc, to z pewnością coś znajdą więc tym sobie głowy Hiobie nie zaprzątaj.
Denko, spotkanie na szczycie/dolince musi być, powiesz mi tylko kiedy przyjeżdżasz i jakoś się zgadamy czy to na SB czy telefonicznie ;-)

WebTom
Przyjaciel forum
Posty: 34
Rejestracja: 14-02-12, 07:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: WebTom » 13-05-14, 21:22

hiob pisze:Twin, serdeczne dzięki. Mam nadzieję tylko, że Herz się wkrótce odezwie, bo czas nieubłaganie leci, a po naszym "szefie od koszulek" słuch zaginął. :mrgreen:

Ja załatwiłem sobie już wypożyczenie dziecka, a nawet całą trójkę. :lol: Kulavy w SB zgodził się pojechać na rajd swoim maluszkiem, ale w związku z tym, że załoga się powiększyła, tata wypożyczonych dzieci szuka większego klasyka na rajd. Tak czy inaczej mam nadzieję, że ja rozpocznę dzień 21 czerwca od udziału w rajdzie, potem spotkamy się na Rancho, a cały dzień pewnie zakończy się gdzieś nad Wisłą na pokazie sztucznych ogni.

Będzie też chyba możliwość jakiegoś spotkania się w Beskidach. Planuję wyjazd do Żabnicy, połączony z wyjazdem do Czech i być może zwiedzeniem muzeum Tatry. Chciałbym tam pojechać z Grażynką, więc w grę wchodzi tylko termin czwartek - piątek 26-27 czerwca, lub 30, poniedziałek. Grażynka ma inne plany na wcześniejszy okres naszego pobytu w Polsce. Wcześniej za to mógłbym się zjawić w Warszawie, jeśli tylko jakiś Warszawiak by zaprosił... Na razie bowiem nie ma żadnych konkretnych planów.
Hiobie, więc ja zagadałem z moim domownikiem jednym, który myślę, że tu najbardziej rządzi i generalnie jeśli potrzebujesz noclegu w Warszawie to zapraszamy. :) Pusty pokój czeka. Tylko jaki to byłby termin? Tak w przybliżeniu? :)

Darek91
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 14-05-14, 16:09
Lokalizacja: Sułkowice

Post autor: Darek91 » 18-05-14, 12:37

Sorry, że nie chce mi się czytać wszystkich stron ale o ile można się jeszcze załapać to prosiłbym o rozmiar M, najlepiej czarna ewentualnie biała:)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 18-05-14, 20:26

Darek91, koszulki będą w dwóch kolorach, oba jasne: viewtopic.php?t=3077&postdays=0&postorder=asc&start=47 Koszulek ma być 60, rozdam je tym, którzy się ze mną spotkają w Polsce, a resztę będzie można posłać chętnym. Gdyby rzeczywiście zapotrzebowanie było większe, to się dodrukuje dodatkową partię - nie braknie nikomu. Zwłaszcza, gdy ktoś będzie gotów zwrócić koszty zakupu, druku i wysyłki tych koszulek. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

herz
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 24-03-08, 15:55
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: herz » 19-05-14, 15:55

Witajcie :)

Mam dla Was niespodziankę :)
Mianowicie....uwaga....uwaga.... :
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek :)

Jak wam się podobają :) ? Mam nadzieję, że Hiob będzie zadowolony :) Osobiście pilnowałem aby nie zdarzyły się jakieś komplikacje.

Pozdrowienia :)
Ostatnio zmieniony 19-05-14, 15:58 przez herz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 19-05-14, 17:39

herz pisze:Witajcie :)

Mam dla Was niespodziankę :)
Mianowicie....uwaga....uwaga.... :...

Jak wam się podobają :) ? Mam nadzieję, że Hiob będzie zadowolony :) Osobiście pilnowałem aby nie zdarzyły się jakieś komplikacje.

Pozdrowienia :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Super niespodzianka, dziękuję. A ja już rozmawiałem z moją siostrą, która jest gotowa odebrać przesyłkę w Krakowie. Napisz mi tylko w jaki sposób się rozliczymy - bo jak na razie to mnie cała ta maja fanaberia nie kosztowała ani grosza, a przecież te koszulki i nadruki nie spadły z nieba. Ktoś :angel: za to zapłacił. :-D
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

herz
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 24-03-08, 15:55
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: herz » 19-05-14, 17:54

A jak kolory koszulek? Dobrze wybrałem?
Na tych fotkach trochę lepiej je widać.
Ostatnio zmieniony 19-05-14, 17:54 przez herz, łącznie zmieniany 1 raz.

Darek91
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 14-05-14, 16:09
Lokalizacja: Sułkowice

Post autor: Darek91 » 19-05-14, 20:02

Dzięki Hiob za odpowiedź :-> Koszulki wyglądają super!
Do zobaczenia w Zabierzowie ;-)

Zablokowany