Numerologia

Tutaj są dyskusje na temat wiary. Masz jakieś pytania dotyczące nauki Kościoła, na temat chrześcijaństwa, sekt, wiary, a także komentarz na temat jakiegoś tekstu z mojej stronki? Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i zadać pytania.

Moderator: Marek MRB

e_krecik5
Przyjaciel forum
Posty: 35
Rejestracja: 22-01-12, 17:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Numerologia

Post autor: e_krecik5 » 19-05-12, 21:26

W internecie widziałem serię filmów o muzyce dla szatana. Było tam też o numerologi, w którą wieżą sataniści. Na podstawie Wikipedii dowiedziałem się że wg. numerologi moje imię to nr 7. I wg. numerologi jestem wrażliwy, łatwo zrobię karierę zawodową, i że jestem mocno przywiązany do spraw duchowych. A właśnie interesuję się religią chrześcijańską, jestem nieco wrażliwy. Dlaczego to się w pewnej części zgadza?

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: Numerologia

Post autor: skrzydlaty » 19-05-12, 22:49

Czy to cię niepokoi? Dlaczego?

Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Numerologia

Post autor: Szubert » 19-05-12, 23:56

e_krecik5: Nawet nie wierz w takie coś. Może się zgadzać częściowo, bo akurat trafiło na ciebie. A może jesteś nieliczna grupka osób, którą takie cos opisuje. A reszta też z tym numerem w numerologi sie nie zgadza. Jak by to była sama prawda to by każdemu człowiekowi się to zgodziło a nie 1/100 :)
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

Awatar użytkownika
Dan
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 23-02-12, 22:04
Lokalizacja: Polska/Śląsk
Kontakt:

Re: Numerologia

Post autor: Dan » 20-05-12, 11:47

e_krecik5 pisze:W internecie widziałem serię filmów o muzyce dla szatana. Było tam też o numerologi, w którą wieżą sataniści. Na podstawie Wikipedii dowiedziałem się że wg. numerologi moje imię to nr 7. I wg. numerologi jestem wrażliwy, łatwo zrobię karierę zawodową, i że jestem mocno przywiązany do spraw duchowych.

Najlepiej będzie jak zostawisz to wszystko co złe i nie będziesz tego dotykał. W Biblii jest napisane aby unikać wszystkiego co ma choćby pozór zła (1 Tes 5, 22) BT. A zdajesz sobie pewnie sprawę, że takie rzeczy ewidentnie są od kudłatego. Nie pakuj się w takie rzeczy bracie, nie igraj z ogniem.
e_krecik5 pisze:A właśnie interesuję się religią chrześcijańską, jestem nieco wrażliwy.
Skoro jesteś człowiekiem wierzącym jak dobrze myślę, to idź w stronę Jezusa i zgłębiaj tę wiarę i zachowuj Słowa naszego Pana i to co szlachetne.
Takie słowa przytocze naszego papieża Jana Pawła II które mnie zachęciły do poznawania wiary i rozwijania się duchowo:
Nie wystarczy przekroczyć próg , trzeba iść w głąb
Idź w głąb dobra nie zła :)
e_krecik5 pisze:Dlaczego to się w pewnej części zgadza?
To jest jak z horoskopami, będziesz się doszukiwał tego u siebie, coś tam znajdziesz i zaczniesz się tym kierować. Ale to jest złudne a szatan jest przebiegły.

Niech Bóg ci błogosławi i prowadzi cie :)

Anteas

Re: Numerologia

Post autor: Anteas » 20-05-12, 11:55

Numerologia i insze tego typu nowomodne fanaberie są konstruowane w taki sposób żeby się wszystkim sprawdzały. Np. cechy osobowości są napisane w tak ogólny sposób żeby jak najwięcej osób widziało w tym swoje cechy. Nic więc dziwnego, że Ci się zgadza. Jesteś wrażliwy? Prawie wszyscy przedstawiciele ludzkości są wrażliwi. Jedni na poezję, inni na ludzką krzywdę, jeszcze inni na romantyczne filmy... I wszystkim się sprawdza.
e_krecik5 pisze:interesuję się religią chrześcijańską
To się bracie interesuj Chrystusem, a nie Jego i naszym wrogiem. Bo szukanie informacji o nim, to zapraszanie Go do siebie, a jak Go zaprosisz do siebie, to potem tylko egzorcysta może uratować. Zatem interesuj się religią Chrześcijańską (jak napisałeś) a nie satanizmem :-)
Tylko w taki sposób możesz zostać :saint: i :angel:

e_krecik5
Przyjaciel forum
Posty: 35
Rejestracja: 22-01-12, 17:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Numerologia

Post autor: e_krecik5 » 02-06-12, 13:49

Jakiś czas się bałem, ale jużię nie boje.. Dzięki za pomoc.

Kolutis
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 26-08-20, 15:28

Re: Numerologia

Post autor: Kolutis » 21-10-20, 11:58

Numerologia została stworzona w taki sposób, żeby praktycznie każdy widział jakąś cechę, która go charakteryzuje :) https://e-wyrocznia.pl/numerologia/ Tu jest fajna strona z numerologią

ODPOWIEDZ