Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
mamamondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: mamamondfa » 28-01-18, 21:20

Cześć Piotr :piona:
no proszę :) mamy nowego kierowcę. :kawa:
Fajnie, że się odezwałeś!
Ostatnio zmieniony 29-01-18, 15:21 przez mamamondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Julija jaa
Przyjaciel forum
Posty: 40
Rejestracja: 26-01-18, 08:58
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Przedstaw się!

Post autor: Julija jaa » 02-02-18, 19:11

Witam,
Julia to moje imię z bierzmowania, zbyt rzadko używane, więc wykorzystuję je choć w takich przypadkach jak tutaj. Mam 29lat, jestem mamą cudownego Grzegorza/ Guliwerka (wkrótce skończy 8 latek) jak go od czasu narodzin nazywamy :). Po za tym...cóż, niewiele mogę o sobie powiedzieć ciekawego. Talenty jakie posiadałam roztrwoniłam /zaniedbałam, więc nie bardzo mam się czym chwalić.Kanał Hioba na YT poleciło mi kilkoro znajomych, a wraz ze mną śledzi go choć nieregularnie mój luby.
Przyłączam się do Was by móc się w pewien ważny sposób dla mnie rozwijać, choć mam nadzieję, że być może i ja coś z siebie będę mogła dać.
to chyba na tyle,
pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony 03-02-18, 01:09 przez Julija jaa, łącznie zmieniany 2 razy.

Piotr trofi
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 08-02-18, 21:20

Re: Przedstaw się!

Post autor: Piotr trofi » 09-02-18, 09:44

Witam Hiobie witam wszystkich. Nazywam się Piotr Trofimiuk mam 39 lat, mieszkam w Polsce, z ukochaną małżonką i synem Jankiem. Trafiłem na twój kanał w 2013 r oglądając kanały motoryzacyjne. Sam osobiście jestem od małego jestem fanem motoryzacji, a w szczególności aut produkowanych od lat 80 do dzisiejszych czasów. Bardzo mocno interesuję się autami sportowymi seryjnych produkcji takich jak np. audi rs czy bmw m3. W garażu posiadam audi a5 coupe s-line quattro, którym jeżdzi zazwyczaj małżonka, ja natomiast posiadam od 7 lat klasyka z lat 90 to jest audi 80 cabrio 2,6 V6 z ostatniego roku produkcji tego modelu to jest auto z 2000 r. Staram się być w miarę możliwości na live. Naprawdę przyznaję live, kanał jak i forum to świetny pomysł. Pozdrawiam cię Hiobie oraz całą rodzinę oraz wszystkich forumowiczów. Dziękuję i pozdrawiam.

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Przedstaw się!

Post autor: JJacek » 09-02-18, 11:20

Witam wszystkich nowo przybyłych :) Julija jaa, którą poznałem już dawno na czacie na YT i bardzo się ciesze, że tu wpadłaś, mam nadzieję że miło spędzisz tu czas :) Piotr trofi ciebie chyba też kojarzę z czatu na YT jak się mylę to popraw mnie :) i też mam nadzieję, że czas spędzony tutaj nie pójdzie na marne.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 09-02-18, 21:32

Ja także witam Was wszystkich bardzo serdecznie i przepraszam, że tak rzadko tu zaglądam. Z jakiegoś powodu nie dostałem powiadomień o ostatnich gościach.

Julija jaa, Ciebie witam w sposób szczególny, bo nam tu zawsze brak kobiecego ciepła. :-D Bardzo się cieszę, że tu trafiłaś.

Oczywiście cieszę się także z innych naszych miłych gości. Mam nadzieję, że się tu będziecie dobrze czuli, a jak potrzebujecie, bym na coś zwrócił uwagę, to proszę o PW. Ja ze swej strony zapewniam o moich modlitwach w Waszych intencjach. Pamiętam o nich każdego dnia.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Romet
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 31-03-18, 10:13
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: Romet » 03-04-18, 18:27

Witam :-),
mam na imię Ksawery, pochodzę z Warszawy, kanał i forum hioba śledzę już od kilku lat :-) .
Interesuję się motoryzacją, także klasyczną, oraz zagadnieniami technicznymi.
Pozdrawiam ;-)

tadek1253
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 08-08-18, 22:46

Re: Przedstaw się!

Post autor: tadek1253 » 14-08-18, 04:44

Szczęść Boże Panie Piotrze.

Mam na imię Tadeusz, mieszkam w okolicy Toronto.

Przede wszystkim wielki szacunek dla Pana działalności apologetycznej. Co
prawda mam inne zdanie niż Pan na temat Soboru Watykańskiego II, ale to nie
jest takie ważne

Mam prośbę. Jak odpowiedzieć krotko i logicznie protestantowi na zarzut, ze
w Liscie do hebrajczyków pisze (jak twierdza) iż

" Pan Jezus umarł raz i nie ma potrzeby, by te ofiarę powtarzać". Jak
wytłumaczyć im "biblijnie" List do Hebr. i sedno naszej Mszy św.
Jeżeli mógłby Pan mnie pokierować do jakiejś publikacji czy wideo. Z góry
dziękuje

Marek MRB2
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 24-05-18, 08:16

Re: Przedstaw się!

Post autor: Marek MRB2 » 14-08-18, 21:51

Witam, wprawdzie ja to nie Hiob, ale może się Panu w tej kwestii przyda: w tekście na http://analizy.biz/marek1962/eucharystia.pdf na stronach 9-12 omawiam to zagadnienie.
a w ogóle to witam!

tadek1253
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 08-08-18, 22:46

Re: Przedstaw się!

Post autor: tadek1253 » 17-08-18, 03:50

Dziękuję Panie Marku

Marek MRB2
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 24-05-18, 08:16

Re: Przedstaw się!

Post autor: Marek MRB2 » 18-08-18, 13:38

Możemy być bez "panie"? Będzie łatwiej ;)
Tak pomyślałem, że bardziej całościowo temat jest omówiony tu http://apologetyka.katolik.pl/wp-conten ... rzenie.pdf

DarekNO
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 23-08-18, 00:15

Re: Przedstaw się!

Post autor: DarekNO » 29-08-18, 17:29

Dzień dobry Hiobie, załogo forum oraz forumowicze!

Dziękuję za przyjęcie do Waszego grona!:) Od dłuższego czasu tu zaglądałem poszukując odpowiedzi na dręczące mnie pytania i bardzo mi się tu spodobało, więc postanowiłem, że się przyłącze.
Mieszkam i pracuję za granicą, ale mam nadzieję, że już niedługo powrócę na Ojczyzny łono.
Mam 45 lat.
Pozdrawiam Was serdecznie, Darek.

Awatar użytkownika
Sandra
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 08-01-20, 20:10

Re: Przedstaw się!

Post autor: Sandra » 10-01-20, 18:44

Dzień dobry ! Jestem Sandra i mam 23 lata. Niedawno znalazłam forum bo obejrzałam film o czerwonym fiacie :-D Mieszkam na Dolnym śląsku, obecnie jestem na stażu w kadrach pewnej firmy. Pozdrawiam :-)

PrawdziwyPolak
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 23-02-20, 13:18

Re: Przedstaw się!

Post autor: PrawdziwyPolak » 24-02-20, 05:49

Dzień dobry, dziękuję za przyjęcie mnie na forum. Bardzo cieszę się, że istnieje takie miejsce. Mam na imię Piotr i od 20 lat mieszkam poza granicami Polski, ale całym sercem jestem polakiem i katolikiem.
Pozdrawiam wszystkich

renault_megane
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 26-10-20, 13:15

Re: Przedstaw się!

Post autor: renault_megane » 26-10-20, 13:27

Witam,

Z tej strony Małpa renault_megane, prywatnie Paweł, lat 33 czyli Chrystusowy wiek :machamy:

walus0205
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 06-02-21, 18:30

Re: Przedstaw się!

Post autor: walus0205 » 06-02-21, 21:30

Witam serdecznie. Chyba nie muszę dużo o sobie mówić, bo sporo o mnie i o mojej Mamie dowiecie się z tego filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=czw30Zr ... =walus0205
Kanał Hioba, subskrybuje już od paru ładnych lat, a na twoich transmisjach na żywo, jestem aktywny od niedawna Hiobie
Dousłyszenia w trasie.
Pozdrawiam Waluś.

ODPOWIEDZ