Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
szymon91
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 20-12-14, 17:26
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Przedstaw się!

Post autor: szymon91 » 21-12-14, 12:23

Witam wszystkich.

Mam na imię Szymon, mam 23 lata. Mieszkam od urodzenia na Krajnie w Nakle nad piękną rzeką Noteć. Jestem praktykującym katolikiem. Interesuję się po trochu wszystkim w szczególności historią, sportem i motoryzacją. Na filmiki Hioba natrafiłem przypadkiem gdyż interesuję się wszystkim co związane jest ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki. Jestem pod wrażeniem, że Pan Piotr "Hiob" pomimo wyjazdu wiele lat temu z kraju o Polsce nie zapomniał i kultywuję polskość. Jest Pan mądrym człowiekiem a ja lubię słuchać ludzi mądrych. Pięknie Pan mówi również o religii.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Panu oraz Pana bliskim jak i wszystkim forumowiczom zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt oraz głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa na dziś i cały rok.

Pozdrawiam

marcin30
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 03-12-14, 15:31
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Przedstaw się!

Post autor: marcin30 » 21-12-14, 20:33

Witam wszystkich.
Na imię mam Marcin pochodzę z Ciechanowa. od zawszę interesowałem się Stanami Zjednoczonymi i amerykańskimi truckami, na kanał Hioba trafiłem jakieś 2,5 roku temu i od tego czasu jestem na bieżąco również transmisje na żywo oglądam jak tylko mogę.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Panu oraz Pana bliskim jak i wszystkim forumowiczom zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt oraz głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa na dziś i cały rok.

Pozdrawiam

Olasek
Przyjaciel forum
Posty: 79
Rejestracja: 18-12-14, 09:42
Lokalizacja: Oakland, CA, USA

Re: Przedstaw się!

Post autor: Olasek » 21-12-14, 20:35

szymon91 pisze: Jest Pan mądrym człowiekiem a ja lubię słuchać ludzi mądrych.
Zgadzam sie z tym!!
Jest tu nas kilku ktorzy mieszkaja w US wiec chetnie odpowiemy na wszystkie nieglupie pytania.
Najlepszego!

nielotkrzyś
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 24-12-14, 14:27
Lokalizacja: Kobyłka Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: nielotkrzyś » 25-12-14, 19:27

Witam . Na imię mam Krzysztof i pomieszkuję w miasteczku Kobyłka 20 km od Warszawy. Dlaczego nielot przed Krzyś? Nazwisko mam ptasie a nie latam :-) . Na filmiki Hioba trafiłem zupełnie przypadkiem jakieś 2 lata temu . Hiob ma wielką wiarę i spokój którego mi brak .
Dziś Boże Narodzenie czas i mnie się odrodzić. Wszystkim forumowiczą Wielu Łask Bożych i pomyślności.
Bóg jest miłością

Awatar użytkownika
koni2305
Przyjaciel forum
Posty: 65
Rejestracja: 27-12-14, 12:10
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Przedstaw się!

Post autor: koni2305 » 27-12-14, 19:05

Witam.
Jestem Konrad pochodzę i mieszkam w Wałbrzychu.
Nie jestem truckerem, tylko jak "80-letnie babcie kierowcą busika"
Interesuje mnie offroad turystyczny oraz amerykańska motoryzacja.
Mam nadzieję często tu zaglądać choć z racji pracy w nocy raczej to będą wizyty weekendowe lub wczesno poranne.

Dexter82
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 24-12-14, 14:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstaw się!

Post autor: Dexter82 » 28-12-14, 13:14

Witajcie. Nazywam się Sebastian. Jestem z Warszawy. Uwielbiam amerykańską motoryzację i chromowane trucki :mrgreen:

arabesque
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 28-12-14, 13:37
Lokalizacja: Pomorze Zach.

Re: Przedstaw się!

Post autor: arabesque » 28-12-14, 18:02

Witam i ja, Beata. Jestem ze Świnoujścia, moja pasja to fizjoterapia, pozdrawiam wszystkich na forum.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 28-12-14, 21:53

Witam serdecznie kolejnych gości. Oczywiście najserdeczniej witamy nasze dziewczyny, bo mamy tu zawsze ich spory deficyt. :mrgreen:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

SQ9RIL
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 28-06-13, 00:40
Lokalizacja: Świerklaniec

Re: Przedstaw się!

Post autor: SQ9RIL » 30-12-14, 23:58

Witam.
Nazywam się Grzegorz. Hioba jak i forum poznałem już kilka lat temu, zarejestrowałem się również kawał czasu temu ale dopiero teraz zmobilizowałem się do brania aktywniejszego udziału. Najwyższy czas się przywitać :-)
Zainteresowania: krótkofalarstwo i elektronika, pobocznie motocykle.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

michalbo
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 20-09-14, 11:33
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Przedstaw się!

Post autor: michalbo » 04-01-15, 14:09

Witam Wszystkich!
Jestem na forum już trochę czasu, ale dopiero teraz się witam :mrgreen:. Nazywam się Michał, jestem z Łodygowic (między Żywcem, a Bielskiem-Białą). Mam 16 lat, w tym roku kończę gimnazjum. Interesuję się starą motoryzacją, sprzętami Unitry :-) i trochę komputerami. Mam motorowerek Ogar 200 po pradziadku :mrgreen:. Kanał Hioba odkryłem, gdy Hiob kupił maluszka. Pozdrawiam serdecznie!

patryk1994
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 17-01-15, 15:00
Lokalizacja: Polska-Wloclawek
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: patryk1994 » 18-01-15, 15:00

Witam wszystkich mam na imię Patryk, mieszkam we Włocławku, mam 20 lat, interesuje się Motoryzacją szczególnie Polską, ale jeżdżę niemieckim samochodem :mrgreen: :mrgreen: Różnymi sportami.
Pozdrawiam !!!
Witam mam na imię Patryk

stasiu
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 31-01-15, 00:42
Lokalizacja: Katowice - Janów

Re: Przedstaw się!

Post autor: stasiu » 31-01-15, 18:40

Witam mam na imię Stanisław i jestem z Katowic

optiknerv
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 10-12-14, 12:49
Lokalizacja: YT

Re: Przedstaw się!

Post autor: optiknerv » 02-02-15, 13:24

Szczęść Boże!
Mam na imię Piotr. Jestem ze śląska. Prowadzę własną firmę motoryzacyjną, dokładnie zajmuję się sprzedażą listew ozdobnych, końcówek wydechu, folii progowych, klaksonów i osłon krawędzi. Prywatnie jestem mężem mojej żony, ojcem dwóch córek i kościelnym w mojej parafii.
Pozdrawiam serdecznie!

Jano
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 31-01-15, 10:25
Lokalizacja: Brzesko

Re: Przedstaw się!

Post autor: Jano » 03-02-15, 10:51

Witam wszystkich serdecznie. Jestem z Małopolski. Trafiłem tu, nie wiem skąd i nie wiem jak, ale jestem.
Wszystko jest tak trwałe, jak numer telefonu na pudełku zapałek...

Strzelec

Re: Przedstaw się!

Post autor: Strzelec » 04-02-15, 07:11

Witam Administratora i wszystkich użytkowników.
Trafiłem na to ciekawe forum szukając informacji o Hiobie (tym Biblijnym). Chętnie poczytam co o nim wiecie, i sam chętnie podzielę się tym co już wiem.

Obrazek

Serdecznie Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 04-02-15, 07:18 przez Strzelec, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ